سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

توسعه دهندگان شبکه اجتماعی توییتر به تازگی اعلام کرده‌اند که اپلیکیشن این شبکه اجتماعی دیگر از آی او اس 9 پشتیبانی نمی‌کرد و کاربران در صورت تمایل به استفاده از این اپلیکیشن باید سیستم عامل تلفن هوشمند خود را آپدیت کنند و یا از دستگاه جدیدتری استفاده کنند.

بر همین اساس، توییتر از این پس تنها در آی او اس 10 و آی او اس 11 پشتیبانی خواهد شد و کاربران از پاییز امسال نیز می‌توانند این اپلیکیشن را در آی او اس 12 نیز اجرا کنند. آی او اس 9 نزدیک به 3 سال پیش عرضه شده بود و کاربران در طول عمر کاری این سیستم عامل، امکان به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود به دستگاه‌های جدید را داشتند.

اما حالا توییتر اعلام کرده که اپلیکیشن رسمی این شبکه اجتماعی دیگر برای آی او اس 9 خدمات ارائه نمی‌دهد و کاربران در صورت تمایل به اتصال به این شبکه اجتماعی باید از نسخه وب آن استفاده کنند و یا از اپلیکیشن‌های متفرقه شخص ثالث استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران همچنان می‌توانند با به روز رسانی یا تعویض دستگاه‌های خود، از این اپلیکیشن استفاده کنند.

بر اساس این تغییرات، کاربران آیفون 5 و آیفون 5 سی به همراه آیپد نسل چهارم به قبل دیگر امکان دسترسی به اپلیکیشن رسمی توییتر را نداشته و باید از دستگاه‌های جدید برای دسترسی به این اپلیکیشن استفاده کنند. گفتنی است که توییتر اعلام کرده پشتیبانی از دستگاه‌های قدیمی را تا یک ماه دیگر و مشخصاً تا زمان عرضه نسخه بعدی اپلیکیشن رسمی توییتر ادامه خواهد داد.

توییتر اعلام کرده که این اقدام به منظور ارائه تجربه کاربر هر چه بهتر و همچنین بهبود ایمنی کاربران صورت گرفته است و به همین دلیل به کاربران توصیه کرده تا از نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس استفاده کنند تا مورد حمله هکرها قرار نگیرند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location