سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت کره ای سانسونگ به تازگی از گلکسی نوت 9 به عنوان پرچمدار تلفن های هوشمند خود در سال 2018 رونمایی کرده است و حالا وب سایت PC Mag نتایج نظر سنجی اخیر خود را در مورد هیجان کاربران برای معرفی و عرضه این تلفن هوشمند نسبت به محصولات رقیب منتشر کرده است.

در این نظر سنجی از 1555 کاربر در مورد زمان عرضه تلفن های هوشمند جدید سوال پرسیده شده است. این سوال در مورد این است که آیا آنها برای عرضه آیفون های 2018، شامل آیفون 11 و نسخه پلاس آن به همراه آیفون 9 هیجان بیشتری دارند و یا برای معرفی و عرضه تلفن های هوشمند دیگر کمپانی ها منتظر باقی مانده اند.

در نتیجه این نظر سنجی مشخص شده است که 42 درصد از کاربران هیجان بسیار زیادی برای معرفی و عرضه آیفون های 2018 دارند. در عین حال تنها 24 درصد از کاربران برای معرفی گلکسی نوت 9 انتظار کشیده اند. این مسئله به طور مشخص نشان میدهد که دیدگاه عموم کاربران نسبت به تلفن های هوشمند شرکت اپل در مقایسه با محصولات مشابه ساخته شده توسط کمپانی های دیگر بسیار بهتر است.

بر همین اساس، میتوان پیش بینی کرد که پس از عرضه آیفون های 2018 بیش از 49 درصد کاربران، آماده خرید این محصولات هستند. در عین حال تعداد کمتری از کاربران برای خرید تلفن های هوشمند دیگر تمایل نشان داده اند.

در ادامه نتایج این نظر سنجی مشخص شده است که نزدیک به 7 درصد از کاربران برای خرید گوگل پیکسل 3 آماده شده اند. 4 درصد پاسخ دهندگان نیز LG V40 را به عنوان پاسخ اعلام کرده اند و در عین حال تنها 2 درصد از کاربران تمایل به خرید وان پلاس 6 تی دارند. 11 درصد باقی مانده نیز محصولات دیگر موجود در بازار را انجاب کرده است.

گفتنی است که نتایج بررسی فوق در حالی منتشر میشود که 76 درصد از کاربرانی که در این نظر سنجی سامسونگ را انتخاب کرده بودند؛ تا پیش از این کاربر تلفن های هوشمند این کمپانی بوده اند و در بین آنها تنها 8 درصد از کاربران، از تلفن های هوشمند آیفون استفاده کرده بودند. 

آیفون 9

برای مشاهده اخبار مربوط به آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید.

آیفون 9

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location