سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 اپل به تازگی صفحه مربوط به ژورنال یادگیری ماشینی را در وب سایت رسمی خود به روز رسانی کرده است و طی آن اعلام کرده که دستیار هوشمند سیری در آینده می‌تواند نام افراد و مکان‌های مورد نظر کاربران را در خاطر بسپارد.

به طور خلاصه اپل اعلام کرده که در حال شخصی سازی نحوه صحبت کردن و قابلیت‌های زبانی سیری است تا بتواند از طریق آن امکان یادگیری نام‌های مختلف را به این دستیار دیجیتالی بدهد. این قابلیت علاوه بر بهبود روند صحبت کردن سیری، امکان پیش بینی سؤال‌ها و دستورهای صوتی ارسالی از کاربران را نیز به این دستیار دیجیتالی می‌دهد.

علاوه بر این، اپل اعلام کرده که از سیستمی بهبود یافته به‌منظور افزایش دقت سیری در تشخیص موقعیت مکانی استفاده کرده است. اپل در حال حاضر از اطلاعات 169 موقعیت آماری در آمریکا استفاده کرده است تا از طریق آن بتواند دقت سیری در تشخیص مکان‌های مختلف را تا 80 درصد بهبود دهد. این قابلیت باعث می‌شود تا سیری بتواند در آینده نزدیک بر اساس موقعیت مکانی، نزدیک‌ترین مراکز تجاری را طبق نیاز کاربران به آن‌ها پیشنهاد کند.

برای مثال کاربران در آینده می‌توانند با درخواست نزدیک‌ترین رستوران‌ها، به صورت مستقیم و بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن نقشه اطلاعات مربوط به نزدیک‌ترین رستوران‌ها را به دست آورده و پس از انتخاب گزینه مورد نظر، از سیستم مسیریابی برای رسیدن به مقصد استفاده کنند.

اقدام جدید اپل باعث می‌شود تا استفاده از سیری در روند پیدا کردن کسب و کارهای مختلف توسط کاربران و همچنین تبلیغات این کسب و کارها به مشتریان، قابلیت‌های بیشتری پیدا کند. این مسئله در نهایت منجر به آن خواهد که کاربران از سیری در جریان زندگی روزمره خود بیشتر از گذشته استفاده کنند. اپل سعی دارد تا با ارائه این قابلیت سیری را در برابر دیگر دستیارهای دیجیتالی امروزی نظیر گوگل اسیستنت و الکسا قدرتمندتر کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location