سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت سامسونگ برای بار دیگر دو ویدیوی دیگر از سری تبلیغات Ingenius را برای تمسخر آیفون و شرکت اپل منتشر کرده است. با این حساب تعداد ویدیوهای سامسونگ در این مجموعه به عدد 9 رسید.

در ویدیوی اول، که با عنوان Power یا «قدرت» منتشر شده است، سامسونگ سعی کرده تا گلکسی نوت جدید خود را به عنوان ابزاری قدرتمندتر از آیفون ایکس نشان دهد و در حقیقت قابلیت‌های آن را به رخ کاربران آیفون بکشاند. البته باید در جواب این ویدیو ذکر کرد که اپل هنوز از سری 2018 آیفون‌های خود رونمایی نکرده است و سامسونگ در حال مقایسه تلفن هوشمند جدید معرفی شده خود با آیفون‌های 2018 است. 

در عین حال، تست‌های بنچ مارک گلکسی نوت 9 هنوز به صورت کامل منتشر نشده است و سامسونگ ادعایی بی‌پایه و اساس را در این ویدیو مطرح کرده است و باید در شرایط یکسان و تست‌های مشابه دید که آیا واقعاً گلکسی نوت 9 در برابر آیفون ایکس قدرتمندتر هست یا کره‌ای‌ها توانسته‌اند در تولید پرچم‌دار 2018 خود در برابر پرچم‌دار 2017 اپل موفقت تر عمل کنند.

ویدیوی دوم در این مجموعه با عنوان Pen «قلم» منتشر شده است که عدم پشتیبانی از قلم استایلوس در آیفون‌های انتقاد شده است. سامسونگ در تولید گلکسی نوت‌ها همواره از قلم استایلوس استفاده کرده است اما اپل هرگز این قابلیت را به تلفن‌های هوشمند خود نیاورده است. در پاسخ به این ادعا باید سخنان استیو جابز را به یاد آورد که در زمان تولید آیفون به تیم فینی اپل همواره می‌گفت که یک تلفن هوشمند مبتنی بر مالتی تاچ نیازی به قلم استایلوس ندارد، چرا که انسان به صورت خدادادی ده قلم استایلوس را در دستان خود دارد و این رسالت اپل هست که محصولی با سازگاری کامل از دست انسان تا را تولید کند. 

البته باید به یاد داشت که اپل هنوز از تلفن‌های هوشمند سایز بزرگ خود که هم اندازه گلکسی نوت هستند رونمایی نکرده است و هنوز معلوم نیست که آیفون 6.5 اینچی امکان پشتیبانی از اپل پنسل یا محصول مشابه آن را دارد و یا کاربران همچنان باید از انگشتان دست خود استفاده کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location