سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

رویداد جدید سامسونگ به تازگی برگزار شده است که در جریان آن، شرکت کره‌ای از محصولات جدید خود نظیر گلکسی نوت 9 و دیگر محصولات جانبی مبتنی بر آن رونمایی کرده است که شارژر بی‌سیم آن کاملاً شبیه ایرپاور است.

یکی از محصولاتی که در این رویداد از طرف سامسونگ رونمایی شد، پد شارژ بی‌سیم گلکسی نوت 9 بود که با نام Charger Duo معرفی شد. این پد شارژر به صورت هم‌زمان می‌تواند گلکسی نوت 9 را به همراه قلم استایلوس آن و همچنین ساعت هوشمند این شرکت را از طریق سیستم ارتباطی بی‌سیم شارژ کند. اما آنچه سروصدای زیادی میان تعدادی از تحلیلگران به وجود آورده است، شباهت بسیار زیاد Charger Duoبا ایرپاور شرکت اپل است. 

در حقیقت کره‌ای‌ها این بار نیز نوآوری را کنار گذاشته‌اند و همانند اپل از یک شارژر بی‌سیم با قابلیت شارژ هم‌زمان سه دستگاه رونمایی کرده‌اند. جالب اینجا است که Charger Duo برای شارژ هدفون یا هندزفری ساخته نشده است و تنها دو دستگاه را شارژ می‌کند و دستگاه سوم تنها شامل قلم استایلوس گلکسی نوت جدید می‌شود. این مسئله نشان می‌دهد که تنها تلاش سامسونگ برای تولید Charger Duo تولید یک پد شارژ بی‌سیم با ظاهر ایرپاور بوده که بتواند به گونه‌ای سه دستگاه را به صورت هم‌زمان شارژ کند.

البته با توجه به مسائلی که مطرح شد، پد شارژ بی‌سیم سامسونگ یک برگ برنده مهم نسبت به ایرپاور دارد و آن هم مربوط به تاریخ عرضه آن به بازار می‌شود. اپل ایرپاور را در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال گذشته رونمایی کرد و قرار بود این محصول را در سال 2018 آماده عرضه به بازار کند که تا به امروز که بیش از نیمی از این سال گذشته است، خبری از این محصول در بازار نیست. این در حالی است که سامسونگ قول داده تا در آینده خیلی نزدیک این محصول را آماده عرضه به بازار کند. 

ایرپاور

خواننده گرامی در صورت نیاز به بررسی و خرید ایرپاور اپل می توانید از طریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه کنید.

بررسی و خرید ایرپاور

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location