سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از برخی کاربران حساب اسپاتیفای رایگان امکان دور زدن تبلیغات به این بخش اضافه شده است.

کاربران استرالیایی که از همین حالا از اسپاتیفای رایگان استفاده می‌کنند، ادعا کرده‌اند که امکان دور زدن تبلیغات را پیدا کرده‌اند و می‌توانند به صورت مستقیم به موسیقی‌ها گوش کنند. سخنگوی اسپاتیفای نیز به‌عنوان توسعه دهنده این سرویس پخش موسیقی ضمن تائید این مسئله در مصاحبه خود با AdAge اعلام کرده که این قابلیت باعث می‌شود تا کیفیت پخش تبلیغات بهبود یابد. در حقیقت کاربران اسپاتیفای همانند یوتیوب می‌توانند تبلیغات را رد کنند و تنها آن دسته از تبلیغاتی که برایشان مهم‌تر است را پخش کنند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که با ارائه این قابلیت در اسپاتیفای رایگان هوش مصنوعی به کار رفته در این سرویس پخش موسیقی می‌تواند علاوه بر تشخیص سلیقه کاربران در گوش کردن به موسیقی، نوع تبلیغاتی که برای آن‌ها مهم‌تر هستند را نیز تشخیص دهد و در نهایت کیفیت و هزینه تبلیغات پخش شده را افزایش دهند. 

خرید امن و مطمئن گیفت کارت اسپاتیفای

خواننده گرامی در صورت نیاز به خرید گیفت کارت آسپاتیفای و همچنین آموزش استفاده از آن می توانید ازطریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه نمایید.

خرید گیفت کارت اسپاتیفای

علاوه بر این، قابلیت یاد شده باعث می‌شود تا کاربران اسپاتیفای رایگان تمایل بیشتری به استفاده از این سرویس داشته باشند که بر اساس آن پیش بینی می‌شود تا تعداد کاربران رایگان این سرویس پخش موسیقی در آینده رشد قابل توجهی پیدا کند. تا پیش از این نیز در رونمایی نسخه جدید این سرویس پخش موسیقی، امکان کنترل کردن پخش تعدادی مشخص از پلی لیست‌ها به کاربران اسپاتیفای رایگان داده شده بود.

اسپاتیفای یکی از سرویس‌های پخش موسیقی موفق است که تا به امروز تعداد زیادی از کاربران در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. روش کسب و کار این سرویس به صورت فریمیوم بوده و کاربران می‌توانند با توجه به محدودیت‌هایی خاص از آن به صورت رایگان استفاده کنند. علاوه بر این، خرید حساب کاربری اسپاتیفای باعث می‌شود تا تمامی محدودیت‌های این سرویس به طور کامل برطرف شده و کاربران بتوانند از طریق آن تمامی موسیقی‌های خود را بدون هر گونه تبلیغات پخش و حتی دانلود کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location