سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود اپلیکیشن OneCast برای استریم بازیهای ایکس باکس وان در آیپدها

OneCast

سازنده: Owen Stanley

توضیحات اپلیکیشن :

کاربران کنسول ایکس باکس وان از همین حالا می‌توانند بازی‌های مورد نظر خود را به صورت مستقیم در آیپد، آیفون یا آیپاد تاچ اجرا کنند. اپلیکیشن 11.99 دلاری وان کست این امکان را به کاربران می‌دهد تا به صورت مستقیم بازی‌ها را در ایکس باکس وان اجرا کرده و محتوای صوتی و تصویری آن را در دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس دریافت کنند و آن‌ها را کنترل کنند.

گفتنی است که برای استفاده از قابلیت‌های این اپلیکیشن، باید کنسول ایکس باکس وان را به همراه یک دستگاه مبتنی بر آی او اس نظیر آیپد، آیپاد یا آیفون را در اختیار داشته باشید. این اپلیکیشن می‌تواند امکان استریم ویدیو با کیفیت 1080p را به کاربران دهد.

کاربران می‌توانند از کنترلرهای ساخته شده برای دستگاه‌های اپل که با نشان MFI تولید شده‌اند، و یا از کنترلر اختصاصی ایکس باکس وان استفاده کرده و از بازی کردن با آیپد خود لذت ببرند.

بازدهی این اپلیکیشن بسیار بالا بوده و با کم‌ترین لگ ممکن می‌تواند استریم بازی‌ها را به کاربران ارائه دهد. کاربران همچنین می‌توانند از پروفایل‌های مختلف ایکس باکس وان استفاده کنند و این اپلیکیشن محدود به یک پروفایل خاص نیست. کاربران همچنین می‌توانند از کنترل مجازی داخلی این اپلیکیشن برای مدیریت و اجرای بازی‌ها استفاده کنند و لزوماً نیازی به همراه داشتن کنترلر نخواهند داشت، البته باید به یاد داشت که کنترل بازی‌ها از طریق نمایشگر لمسی ممکن است تا حدودی محدود باشد و کار با آن دشوار باشد.

اگر اینترنت پر سرعت به همراه تعداد زیادی از بازی‌های قانونی ایکس باکس را در اختیار دارید، می‌توانید با خرید این اپلیکیشن، به راحتی بازی‌های ایکس باکس را در آیپد خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید. همان‌طور که گفته شد، باید به یاد داشته باشید که برای استفاده از این اپلیکیشن، حتماً باید بازی‌ها را به صورت قانونی خریده باشید.

خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تصاویر اپلیکیشن :
314x0w_1 دانلود اپلیکیشن OneCast برای استریم بازیهای ایکس باکس وان در آیپدها - Apple NIC 314x0w دانلود اپلیکیشن OneCast برای استریم بازیهای ایکس باکس وان در آیپدها - Apple NIC 314x0w_2 دانلود اپلیکیشن OneCast برای استریم بازیهای ایکس باکس وان در آیپدها - Apple NIC
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location