سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

نزدیک به یک ماه تا شروع رویداد گوگل برای معرفی پیکسل 3 باقی مانده است و حالا تصاویری از این تلفن هوشمند منتشر شده که نشان می‌دهد که گوگل پیکسل ایکس ال با تقلید کامل از آیفون ایکس تولید شده است.

این تصاویر برای اولین بار توسط وب سایت Android Police منتشر شده است که در آن‌ها نشان داده شده که گوگل در طراحی گوشی پیکسل ایکس ال از بریدگی بالای نمایشگر به همراه طراحی تمام صفحه مشابه با آیفون ایکس استفاده کرده است. تصویر منتشر شده حاکی از آن است که گوگل نه تنها در زمینه تولید اندروید پای و ارائه هوم بار در آن، بلکه در طراحی سخت افزاری و تعبیه ناچ در پیکسل 3 نیز از اپل تقلید کرده است.

گوگل یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین منتقدین و رقیب های آیفون‌ شرکت اپل بوده و تا پیش از این از بسیاری از خصوصیات آیفون‌ها انتقاد کرده بود و بعدها همین موارد را در تولید پیکسل‌ها به کار برده بود. اپل در تولید آیفون 7 جک 3.5 میلی متری خروجی صدا را حذف کرده بود و گوگل پس از معرفی و عرضه این تلفن هوشمند شروع به انتقاد در مورد حذف جک 3.5 میلی متری کرد. با این حال جالب است بدانید که گوگل در تولید پیکسل‌های خود نیز جک 3.5 میلی متری خروجی صدا را حذف کرده است.

گوگل حتی در تعبیه لوازم جانبی داخل بسته بندی پیکسل 3 نیز از اپل تقلید کرده است و با حذف جک 3.5 میلی متری خروجی صدا، دانگل تبدیل این درگاه به USB-C و یک هندزفری اختصاصی را ارائه داده است. با این حال باید در نظر داشت که هندزفری‌های مبتنی بر درگاه USB-C به اندازه هندزفری‌های لایتنینگ در بازار فراگیر نیستند و به همین دلیل کاربران پیکسل با محدودیت بسیار زیادی در زمینه خرید هندزفری و دانگل مواجه خواهند بود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location