offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 یکی از قابلیت‌های ارائه شده در آی او اس 11 برای آیپدها امکان باز کردن دو پنجره به صورت هم‌زمان است. کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت، از آیپد خود همانند کامپیوترهای دسکتاپ نظیر آیمک‌ها، مک بوک‌ها و کامپیوترهای ویندوزی استفاده کنند.

این قابلیت در حقیقت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند از آیپد خود به صورت مالتی تسکینگ و کارآمدتر استفاده کنند. تصویر کنید که در حال خواندن هم زمان دو مطلب مجزا هستید، قابلیت اسپلیت اسکرین به شما اجازه می‌دهد تا در هر دو طرف نمایشگر آیپد هر دو مطلب را باز کرده و به صورت هم‌زمان آن‌ها را مشاهده کنید.

روش استفاده از این قابلیت بسیار آسان است و تنها کافی است با استفاده از درگ اند دراپ هر یک از پنجره‌ها را به دو طرف بکشانید. در این میان، کاربران برای اسپلیت اسکرین کردن یک اپلیکیشن مشخص به صورت دو پنجره با چالش‌های ویژه‌ای همراه هستند و نمی‌توانند به صورت مستقیم و به‌سادگی از درگ اند دارپ استفاده کنند. یکی از پر استفاده ترین موارد این موضوع باز کردن دو پنجره از اپلیکیشن سافاری به صورت اسپلیت اسکرین است که انجام آن نیاز به ترفندی خاص در آیپدها دارد. به همین دلیل کاربران زمان زیادی را برای جست و جو کردن روش انجام این کار در اینترنت صرف می‌کنند.

باز کردن دو پنجره سافاری در آیپد

روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است چند کار ساده را انجام دهید.

  • 1.سافاری را در آیپد مبتنی بر آی او اس 11 و جدیدتر از آن باز کنید
  • 2.در تب اول، صفحه مورد نظر خود را باز کنید
  • 3.در قسمت Tabs انگشت خود را برای چند ثانیه نگه دارید و روی گزینه Open Split View را بزنید (اگر از اسمارت کیبورد استفاده می‌کنید CMD+N را بزنید)
  • 4.حال روی یکی از لینک‌های داخل صفحه اول تپ کنید و انگشت را نگه دارید
  • 5.در این قسمت Open in Split View را بزنید تا لینک دوم در پنجره دیگری باز شود و به صورت اسپلیت اسکرین به شما نشان داده شود

علاوه بر روش فوق می‌توانید دو تب را به صورت هم‌زمان در سافاری باز کرده و سپس انگشت را روی تب اول نگه داشته و در نهایت آن را به انتهایی‌ترین بخش سمت راست یا چپ بکشانید تا دو پنجره به صورت اسپلیت اسکرین نشان داده شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی