سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی جدید را منتشر کرده است که موضوع آن مربوط به سرویس انتقال وجه Apple Pay Cash است.

در این ویدیو، اپل سادگی روند انتقال وجه به افراد مختلف را نشان داده و در آن شباهت میان انتقال وجه از طریق Apple Pay Cash و ارسال یک پیام کوتاه را بررسی کرده است. این ویدیوی تبلیغاتی که تنها هفده ثانیه زمان دارد، نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند در هنگام پیام دادن از طریق سرویس آی مسیج وجه مورد نظر خود را به دوستان یا افراد حاضر در لیست مخاطبین خود ارسال کرده و دیگر نیازی به استفاده از اپلیکیشن‌های رسمی بانک‌ها و مؤسسات مالی دیگر ندارند.

سرویس Apple Pay Cash هم‌زمان با آی او اس و در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال گذشته (WWDC 2017) از طرف اپل رونمایی شد. کاربران می‌توانند از طریق این سرویس، وجه‌های مختلف را از حساب‌های بانکی ذخیره شده در بخش Apple Pay خود برداشت کرده و سپس آن را به حساب بانکی دوستان انتقال دهند. دریافت کننده وجه‌ها نیز می‌تواند مبلغ دریافتی را از طریق سرویس پرداخت اپل که در پایانه فروشگاه‌های و مراکز خدماتی و تفریح نصب شده‌اند نیز خرج کنند.

سرویس Apple Pay Cash در حقیقت یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای انتقال پول به صورت الکترونیکی در تلفن‌های هوشمند است که تنها برای کاربران آیفون‌های جدید ارائه شده است. گفتنی است که سرویس اپل پی تنها در آیفون‌های مجهز به سیستم ارتباط نزدیک NFC ارائه شده است. این تلفن‌های هوشمند شامل آیفون 6، 6 اس، 7، 8 و نسخه پلاس آن‌ها به همراه آیفون ایکس و آیفون اس ای می‌شود.

همچنین باید گفت که این سرویس تنها در برخی از کشورهای جهان ارائه شده است و اپل هنوز در سراسر جهان پشتیبانی از آن را ارائه نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location