سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

ماه گذشته، کمیته انرژی و تجارت آمریکا طی نامه‌ای به تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت اپل در مورد نحوه استفاده از داده‌های کاربران آیفون‌ها توضیح خواسته بود و حالا اپل به صورت رسمی پاسخ این نامه را داده است.

تیموتی پاودرلی، مدیر امور دولتی شرکت اپل در این نامه اعلام کرده این کمپانی همچنان به حریم خصوصی کاربران اعتقاد دارد و آن را به عنوان یکی از حقوق بنیادی انسان‌ها دانسته است. 

ما حریم خصوصی را به عنوان یکی از حقوق بنیادی بشر می‌شناسیم و هدف ما از طراحی محصولات و خدمات مبتنی بر آن، کاهش هر چه بیشتر داده‌های جمع آوری شده از کاربران است. زمانی که ما داده‌های کاربران را جمع آوری می‌کنیم، شفافیت بیشتری در زمینه اطلاع رسانی کاری که با آن‌ها انجام داده می‌شود را ارائه می‌دهیم. ما دستگاه‌هایمان را به گونه‌ای تجهیز کرده‌ایم که جمع آوری داده‌ها توسط اپل را به حداقل برسانیم.

ما به مشتریان به چشم یک محصول نگاه نمی‌کنیم و مدل کسب و کار ما وابسته به جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی کاربران برای فروش آن‌ها به شرکت‌های تبلیغاتی نمی‌شود. 

تیموتی پاودرلی

در این میان، یکی از مهم‌ترین سؤال‌هایی که از اپل در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران شده بود، به مسائل مربوط به جمع آوری داده‌ها توسط دستیار دیجیتالی سیری می‌شد که پاودرلی به آن نیز پاسخ داده است. 

 گفته‌های دریافتی از سیری به منظور افزایش دقت پاسخ‌ها به اپل فرستاده می‌شوند و اپل این کار را با رقابت حفظ حریم خصوصی انجام می‌دهد. کاربران به طور کامل روی سیستم‌های تشخیصی درگیر با گفته‌های ارسالی به سیری کنترل دارند و می‌توانند هر زمانی که اراده کنند، این اطلاعات را از سیری پاک کنند. اپل نیز این اطلاعات را به صورت مستقیم از سیستم‌های ذخیره سازی خود در سرورها پاک می‌کند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location