سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

مدیر عامل شرکت توسعه نرم افزار CloudMagic به تازگی اعلام کرده است که این کمپانی تصمیم به توقف فرایند توسعه اپلیکیشن مدیریت ایمیل Newton دارد.

بر همین اساس، وبلاگ رسمی این کمپانی طی پستی اعلام کرده که از تاریخ بیست و پنجم سپتامبر سال جاری میلادی (سوم مهر 1397) اپلیکیشن مدیریت ایمیل Newton دیگر خدمات به کاربران ارائه نمی‌دهد. نیوتن یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن متفرقه برای مدیریت ایمیل بوده است که تا به امروز تعداد زیادی از کاربران از آن استفاده می‌کنند. این اپلیکیشن در سال 2013 منتشر شده بود و تا به امروز نزدیک به 4 میلیون کاربر داشت.در این میان، نزدیک به 40 هزار کاربر اشتراک پولی و پریمیوم این اپلیکیشن را خریداری کرده بودند.

مدیر عامل نیوتن اعلام کرده که با وجود اپلیکیشن‌های مدیریت ایمیل رایگان نظیر Gmail، Outlook و Apple Mail دیگر جایگاهی برای عرضه و تجاری سازی اپلیکیشن‌های پولی مشابه باقی نمی‌ماند و همین مسئله در نهایت باعث کاهش کسب و کار ایجاد شده از عرضه این دسته از اپلیکیشن‌ها می‌شود.

اپلیکیشن نیوتن از همین‌الان قسمت ثبت نام و خرید اشتراک پولی را برای کاربران بسته است و کاربران دیگر امکان خرید اشتراک را ندارند. علاوه بر این، کاربرانی که اشتراک یک ساله را تا پیش از این خریداری کرده‌اند، هزینه خود را دریافت خواهند کرد. کمپانی توسعه دهنده این اپلیکیشن اعلام کرده که با شرکت‌های گوگل و اپل در زمینه برگرداندن هزینه اپلیکیشن به کاربران همکاری کرده است.

کاربرانی که تا به امروز از این اپلیکیشن استفاده می‌کردند نیز می‌توانند از همین حالا از اپلیکیشن‌های جایگزین استفاده کنند. به کاربران آیفون‌ها توصیه می‌شود تا از اپلیکیشن رسمی آی او اس یعنی Apple Mail برای مدیریت ایمیل‌های خود استفاده کنند. این اپلیکیشن با تمامی اکوسیستم رسمی اپل سازگار بوده و کاربران می‌توانند از طریق این اپلیکیشن مدیریت ایمیل، پیام‌های دریافتی خود را با دستیار دیجیتالی سیری و از طریق دستگاه‌های متعدد خود کنترل کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location