سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل از چند ساعت پیش ششمین بتای مک او اس موهاوای را هم‌زمان با بتای آی او اس 12 منتشر کرده است.

این به روز رسانی همچنین به صورت هم‌زمان برای کاربران عادی و توسعه دهندگان منتشر شده است. توسعه دهندگانی کهتا پیش از اینحساب 99 دلاری را خریداری کرده‌اند، می‌توانند این نسخه را به همراه کیت توسعه دهندگان مخصوص آن دریافت و نصب کنند. کاربران عادی نیز می‌توانند با عضویت در برنامه تست کنندگان اپل، نسخه عمومی این بتا را دریافت و قابلیت‌های آن را در کامپیوتر خود تست کنند.

در این نسخه، قابلیت‌های ارائه شده در ابزار مهاجرت ویندوز به مک افزایش پیدا کرده است و کاربران می‌توانند اطلاعات بیشتری از دستگاه‌های ویندوزی خود را در کامپیوتر مک جدید انتقال دهند.

علاوه بر ابزار مهاجرت ویندوز به مک، بسیاری از باگ‌ها و مشکلات نرم افزاری مربوط به بتای پنجم مک او اس موهاوای برطرف شده است. بر همین اساس، رابط کاربری برخی از اپلیکیشن‌های جدیدی که به مک او اس اضافه شده است، بهبود یافته است و همچنین تعداد کرش کردن آن‌ها کاهش پیدا کرده است.

در این نسخه از سیستم عامل مک او اس موهاوای برخی از باگ‌های مربوط به مرورگر کروم برطرف شده است و کاربران با استفاده از این نرم افزار می‌توانند بدون وجود مزاحمت وب سایت‌ها برای نشان دادن محتوای چند رسانه‌ای به صورت ایمن وب گردی کنند. سافاری همچنین از این پس به صورت ایمن‌تری در مک او اس فعالیت می‌کند تا وب سایت‌ها دیگر به اطلاعات مختلف شخصی کاربران دسترسی نداشته باشند.

از آنجایی که ششمین بتای مک او اس موهاوای در مرحله بررسی و تست قرار دارد، باید به کاربران عادی گفت که این نسخه دارای باگ‌های شناخته شده‌ای است و به همین دلیل توصیه می‌شود تا پاییز امسال صبر کرده و فعلاً این نسخه بتا را روی دستگاه خود نصب نکنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location