سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی اقدام به حذف تعدادی از پادکست‌های الکس جونز از آیتونز و اپلیکیشن Podcast ارائه شده در آی او اس کرده است.

اپل دلیل این اقدام را وجود محتوای تنفر آمیز در محتوای پادکست‌های جونز اعلام کرده است. یکی از سخنگویان اپل نیز در مصاحبه با BuzzFeed News ضمن تائید این مسئله اعلام کرده است که محتوای تنفر آمیز جایگاهی در اپل ندارند و این شرکت تحمل سخنان تنفر آمیز را ندارد. تمامی توسعه دهندگان و تولید کنندگان محتوا که در سرویس‌های شرکت اپل فعالیت می‌کنند، باید از دستورالعمل و خط مشی این کمپانی پیروی کنند؛ چرا که اپل محیطی ایمن را برای تمامی کاربران ایجاد کرده است. وی در ادامه اعلام کرد که پادکست‌های الکس جونز از دستورالعمل شرکت اپل تخطی کرده‌اند و به همین دلیل این پادکست‌ها دیگر در هیچ کدام از سرویس‌های شرکت اپل قابل دسترسی نیستند.

بر اساس ادعای اپل، 5 مورد از 6 پادکست منتشر شده توسط الکس جونز از محتوای آیتونز و اپلیکیشن Podcast ارائه شده در آی او اس حذف شده‌اند و دیگر امکان دسترسی و جست و جوی آن‌ها در سرویس‌های رسمی اپل وجود ندارد. تا پیش از این و مشخصاً هفته گذشته، اسپاتیفای نیز پادکست‌های یاد شده را از سرویس خود حذف کرده بود و طی بیانیه‌ای محتوای تنفر آمیز موجود در این پادکست‌ها را محکوم کرده بود.

الکس جونز یک میزبان تاک شوی صوتی است که بیشتر محتویات مورد بررسی او در زمینه تئوری توطئه هستند. در پادکست‌های اخیر او، بسیاری از اتفاقات ناگوار و غم انگیزی که برای شهروندان آمریکایی رخ داده بود، انکار شده بودند و جونز ادعا کرده بود که این اتفاقات ناگوار ساختگی بوده‌اند و رسانه‌ها در این زمینه دروغ پردازی کرده بودند. عواقب انتشار این پادکست‌ها همچنان ادامه دارد و علاوه بر حذف آن‌ها از سرویس‌های پخش پادکست معروف؛ بسیاری از آسیب دیدگان این رویدادها از جونز شکایت کرده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location