سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش‌های منتشر شده اخیر، شرکت اپل تصمیم دارد تا هم‌زمان با عرضه نسخه عمومی مک او اس موهاوای، ابزار مهاجرت از ویندوز به مک را بهبود دهد تا کاربران بتوانند با روندی آسان‌تر کامپیوترهای مک را به جای دستگاه‌های ویندوزی مورد استفاده قرار دهند.

این اطلاعات اولین بار توسط وب سایت 9to5mac منتشر شده است که طی آن معلوم شده که نسخه آینده ابزار مهاجرت ویندوز به مک می‌تواند حساب‌های کاربری اپلیکیشن‌ها، مخاطبین، اسناد، ایمیل‌ها و دیگر موارد مربوط به اپلیکیشن‌های شخص ثالث را از داخل ویندوز دریافت کرده و آن‌ها را به مک او اس تازه نصب شده روی کامپیوترها انتقال دهد.

کاربران تا به امروز امکان انتقال برخی از اطلاعات را از کامپیوترهای ویندوزی به مک او اس را داشتند، با این حال، این اطلاعات شامل داده‌های داخلی اپلیکیشن‌های متفرقه نظیر آوت لوک نمی‌شدند، در این میان، مشخص شده است که کاربران از این پس می‌توانند با استفاده از ابزار مهاجرت از ویندوز به مک اقدام به انتقال داده‌های بیشتری از کامپیوترهای قدیمی خود به مک بوک‌ها و آیمک‌های جدید کنند تا از طریق آن با فرایند ساده‌تری با کامپیوتر مک کار کنند.

9to5mac اعلام کرده که این قابلیت را در ششمین نسخه از بتای توسعه دهندگان مک او اس موهاوای پیدا کرده است که از طریق آن تمامی اطلاعات حساب‌های کاربری به صورت مستقیم از ویندوز به مک انتقال پیدا خواهد کرد.

گفتنی است که مک او ای موهاوای به تازگی در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و ابزار مهاجرت از ویندوز به مک به تازگی در آن ارائه شده است. نسخه نهایی مک او اس موهاوای قرار است در نهایت تا پاییز امسال در اختیار کاربران عادی قرار بگیرند و پس از آن کاربران می‌توانند از ابزار مهاجرتی جدید و قابلیت‌های آن استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location