سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از چند ساعت پیش، ششمین نسخه بتای آی او اس 12 را تنها یک هفته پس از نسخه قبلی برای توسعه دهندگان آماده کرده است.

اپل تا به امروز نزدیک به دو ماه است که نسخه‌های بتای آی او اس 12 را برای توسعه دهندگان و کاربران آماده عرضه کرده است و این کمپانی تصمیم دارد تا نهایتاً تا پاییز سال جاری میلادی این سیستم عامل را آماده عرضه به کاربران کند. بتای آی او اس 12 که به تازگی منتشر شده است، تنها برای توسعه دهندگان قابل استفاده خواهد بود. توسعه دهندگان می‌توانند از همین حالا با مراجعه به بخش Developer Center یا به صورت OTA آپدیت جدید را دریافت کرده و آن را روی آیفون و آیپد خود نصب کنند.

در ششمین بتای آی او اس 12 برخی از باگ‌های شناخته شده‌ای که تا پیش از این در نسخه پنجم وجود داشت برطرف شده است و توسعه دهندگان می‌توانند با روند بهتری از این سیستم عامل استفاده کنند.

گفتنی است که این نسخه از سیستم عامل همراه اپل دارای باگ‌های شناخته شده‌ای است. این باگ‌ها بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط اپل شامل موارد زیر می‌شود:

  • -این نسخه سازگاری کامل به اپل تی وی نسل سوم را ندارد و هوم کیت در آن نمی‌تواند این مدل از ست آپ باکس‌های دیجیتالی اپل را تشخیص دهد. علاوه بر این، اپل تی وی 4K ممکن است بدون در هنگام اتصال با مشکلاتی خاص مواجه شود. این مشکلات از طریق بخش Settings > AirPlay > Room در اپلیکیشن هوم قابل حل خواهند بود.
  • -بخش تنظیمات آی او اس 12 ممکن است در این نسخه به طور ناگهانی کرش کند. این مشکل در هنگام مدیریت تنظیمات Accessibility رخ می‌دهد.
  • -تنظیمات همچنین در هنگام باز کردن بخش Siri & Search نیز کرش می‌کند. این مشکل زمانی رخ می‌دهد که اپلیکیشن‌های فیس تایم، Mail، Maps یا Voice Memo روی دستگاه نصب نباشند.
  • -در هنگام استفاده از شورت کات‌های جدید، ممکن است سیری به صورت خودکار قادر به باز کردن اپلیکیشن‌های مربوط به هر شورت کات نباشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location