offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 VoiceOver یکی از قابلیت‌های مهم بخش Accessibility است که اپل برای افراد با توانایی‌های محدود ارائه داده است.

زمانی که VoiceOver فعال می‌شود، دستگاه به صورت خودکار موارد نشان داده شده در نمایشگر را با صدای بلند می‌خواند تا افراد نابینا و کم بینا بتوانند همانند دیگر افراد از آیفون‌ها و آیپدها استفاده کنند.

این قابلیت با وجود کاربردی بودن بسیار زیاد، برای برخی از افراد که نحوه کارکرد آن را بلد نیستند دردسرهای زیادی را به همراه دارد. بسیاری از افراد نیازی به استفاده از این قابلیت آیفون ندارند؛ اما به صورت اتفاقی و ناخواسته آن را فعال می‌کنند. زمانی که این قابلیت فعال می‌شود، صفحه لاک به‌راحتی را پسورد باز نمی‌شود و به جای آن باید دستگاه همواره تمامی موارد ارائه شده در نمایشگر را با صدای بلند برای شما می‌خواند.

گزارش‌های منتشر شده از کاربران حاکی از آن است که حتی برخی از کاربران با فعال کردن این قابلیت برای چندین روز درگیر باز کردن نمایشگر تلفن هوشمند یا تبلت خود بوده‌اند و نتوانسته‌اند قفل آن را آنلاک کنند. به همین دلیل این مطلب می‌تواند به این دسته از کاربران برای آنلاک کردن آیفون و آیپد پس از فعال شدن VoiceOver کمک کند.

آنلاک کردن آیفون و آیپد در زمان فعال شدن VoiceOver

 ساده‌ترین روش برای رفع این مشکل استفاده از سیری است

  • 1.عبارت Hey Sir را بگویید تا سیری فعال شود شما می‌توانید دکمه هوم را نیز برای مدتی نگه دارید (در آیفون ایکس دکمه پاور را نگه دارید)
  • 2.عبارت turn off VoiceOver را بگویید تا VoiceOver غیر فعال شود. به یاد داشته باشید که سیری ممکن است بار اول نتواند صدای شما تشخیص دهد به همین دلیل باید چندین بار این کار را انجام دهید تا VoiceOver خاموش شود. پس از انجام این کار می‌توانید همانند سابق از دستگاه هوشمند خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی