سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

سهام شرکت اپل به تازگی از مرز یک تریلیون دلار گذشته است و این کمپانی در حقیقت اولین شرکت آمریکایی به حساب میاید که به این ارزش رسیده است.

بر همین اساس، می‌توان مطمئن بود که ارزش سهام شرکت اپل بیشترین میزان را در میان شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات الکترونیکی و کامپیوتری دارد. در این میان نیویورک تایمز لیستی از شرکت‌هایی که سهام کمتری نسبت به اپل دارند را منتشر کرده است.

در لیست یاد شده، تعدادی از شرکت‌هایی که در مرز یک تریلیون دلاری شدن هستند و امکان تبدیل شدن به دومین شرکت تریلیون دلاری آمریکا را دارند، منتشر شده است. در این لیست نام شرکت‌هایی نظیر نتفلیکس و آمازون به چشم می‌خورد که در آینده نزدیک تبدیل یک شرکت‌های یک تریلیون دلاری خواهند شد.

شرکت‌هایی نظیر رالف لورن با ارزش 10.5 میلیارد دلار و هارلی دیویدسون با ارزش 7.1 میلیارد دلار و شرکت Macy's با ارزش 11.6 میلیارد دلار مجموعاً به مقدار سه در صد از سهام شرکت اپل را در اختیار دارند. به طور کل، با بررسی 111 کمپانی عضو اس اند پی 500 می‌توان متوجه شد که سهام شرکت اپل از مجموع سهامی تمامی این کمپانی‌ها بیشتر است و در حقیقت این شرکت موترین شرکت در میان کمپانی‌های پردرآمد آمریکا به حساب میاید.در این میان، اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک با تولید اتومبیل‌های هوشمند و یا سیستم‌های خودران برای این گونه است محصولات، وارد عرضه خودروسازی شود که به خودی خود باعث افزایش ارزش سهام این کمپانی خواهد شد. بر همین اساس، بسیاری از افراد پیش بینی می‌کنند که در آینده نزدیک، باید سهام شرکت اپل را با شرکت‌های خودرو سازی مطرح در سراسر جهان نظیر فورد، هوندا، بی ام دبلیو و فولکس واگن مقایسه کرد تا بتوان به قدرت واقعی کمپانی کوپرتینو نشین پی برد؛ چرا که این کمپانی فعالیت خود را به تولید تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها محدود نکرده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location