سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که تصمیم به حذف برنامه کمیسیون معرفی اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور را دارد.

تا پیش از این، اپل به وب سایت‌هایی که از طرق مختلف اقدام به معرفی اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور آی او اس و مک او اس می‌کردند، بابت هر کلیک و خریدی که کاربران از آن‌ها انجام می‌دادند، حق کمیسیون در نظر گرفته بود و به این گونه وب سایت‌ها هزینه‌ای مشخص را پرداخت می‌کرد. اپل طی این برنامه همچنین به وب سایت‌هایی که در مورد محصولات سخت افزاری اپل نیز مطالب مختلف منتشر می‌کردند و باعثاطلاع رسانی و در نتیجه آن افزایش تمایل افراد به خرید این گونه محصولات می‌شدند نیز هزینه‌ای را پرداخت می‌کرد.

اما حالا شرکت اپل طی یک ایمیل اعلام کرده که دیگر تمایلی به همکاری با گردانندگان این گونه از وب سایت‌ها ندارد و کاربران برای بررسی و پیدا کردن اپلیکیشن مورد نیاز خود باید به صورت مستقیم به بخش app discovery در اپ استور مراجعه کنند. بر همین اساس، اپل اعلام کرده که از تاریخ اول اکتبر سال جاری میلادی دیگر هزینه‌ای را بابت معرفی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ارائه شده در اپ استور به وب سایت‌ها و سرویس‌های مختلف پرداخت نخواهد کرد.

این مسئله به آن معنا است که وب سایت‌های تولید کننده محتوا در مورد بررسی اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور دیگر از طرف شرکت اپل بابت تبلیغات حق کمیسیون دریافت نمی‌کنند و عملاً فعالیت این وب سایت‌ها متوقف خواهد شد. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اقدام اخیر اپل برای حذف این برنامه بیشتر به منظور افزایش میزان بازدید از خود اپ استور و همچنین حذف وب سایت‌های ارائه دهنده اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های پولی است که برای مدتی محدود رایگان شده‌اند.

بر همین اساس، در صورت اجرایی شدن این اقدام اپل، دیگر کاربران هیچ منبع مشخصی برای کشف اپلیکیشن‌های رایگان شده در اپ استور نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location