سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 محصولات شرکت سونوس یکی از مهم‌ترین رقیب‌های اپل در زمینه تولید اسپیکرهای هوشمند به حساب میاید و حالا مدیرعامل این شرکت از تفاوت هدف سونوس در تولید اسپیکرهای هوشمند با شرکت اپل و تولید هوم پاد سخن به میان آورده است.

سهام سونوس به تازگی وارد بازار بورس سهام نزدک شده است به همین دلیل مدیر عامل اجرایی این کمپانی طی سخنرانی اخیر خود به این اتفاق واکنش نشان داده است. مدیر عامل اجرایی این کمپانی اعلام کرده که در مورد رقیب‌هایی نظیر هوم پاد و گوگل هوم نگرانی ندارد.

پاتریک اسپنس در سخنرانی جدید خود اعلام کرده که مدل کسب و کار شرکت سونوس به طور کامل با شرکت‌هایی نظیر اپل و گوگل تفاوت دارد؛ چرا که سونوس سعی در تولید و فروش یک سیستم به جای فروش یک محصول مشخص دارد. سونوس در سال 2002 با هدف تولید اسپیکرهای با کیفیت تأسیس شد، با این حال این کمپانی به سرعت رویه خود را تغییر داد و بازار تولید اسپیکرهای هوشمند روی آورد.

سونوس تا به امروز با شرکت‌های بزرگی نظیر اسپاتیفای، آی هارت رادیو و آمازون موزیک همکاری کرده است تا بتواند از طریق دستورهای مختلف موسیقی‌ها را برای کاربران پخش کند. محصولات این کمپانی تا به امروز موفقیت بسیار بیشتری نسبت به هوم پاد اپل داشته‌اند.

اسپنس در ادعای اخیر خود اعلام کرده استراتژی این کمپانی با اپل در زمینه تولید هوم پاد متفاوت است. او ادعا کرده که اپل با تولید هوم پاد به دنبال محصولی است که برای همه کاربران مناسب باشد. در حقیقت هوم پاد یک محصول قدرتمند و با کیفیت به حساب میاید که باعث می‌شود تا کاربران تمایل بیشتری به استفاده از اپل موزیک و سرویس‌های اختصاصی اپل به دست بیاورند. این در حالی است که استراتژی سونوس تنها به تولید اسپیکرهای هوشمند وابسته است و این کمپانی تمرکز ویژه‌ای روی محصولات دیجیتالی نکرده است.

همین مسئله نشان می‌دهد که اپل در تولید هوم پاد، علاوه بر ساخت یک اسپیکر با کیفیت و کارآمد، تلاش کرده تا به کاربران دلیل مهمی برای استفاده از سرویس‌های اختصاصی خود را بدهد. این در حالی است که اسپیکرهای سونوس لزوماً به اکوسیستمی خاص وابسته نیستند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location