سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

گزارش آماری موسسه IDC در مورد میزان فروش تبلت‌ها در فصل مالی سوم 2018 به تازگی منتشر شده است و حالا برخی از تحلیلگران اقتصادی اعلام کرده‌اند که آیپدها موفق‌ترین محصولات در نوع خود هستند که در آینده تنها تبلت‌های پرفروش در دنیا خواهند بود.

موسسه Strategy Analytics در بررسی‌های اخیر خود از میزان فروش تبلت‌ها در فصل سوم مالی اعلام کرده که اپل با تولید آیپدها، نه تنها توانسته شرکت‌های فعال در زمینه تولید و عرضه تبلت‌ها، بلکه تمامی کامپیوترهای همراه را کنار بزند. بر همین اساس، میزان فروش آیپدها نسبت به محصولات هیبریدی موجود در بازار نیز بیشتر بوده است و اپل توانسته با شرکت‌هایی نظیر مایکروسافت و گوگل نیز در این زمینه رقابت کند.

آیپدها میزان فروش بیشتری نسبت به سری محصولات هیبریدی سرفیس تولید شده توسط مایکروسافت و سری دستگاه‌های کروم بوک شرکت گوگل داشته‌اند. تا پیش از این، اپل با تولید محصولات رده بالا و قدرتمند آیپد پرو توانسته بود در برابر دستگاه‌های قدرتمندی همچون سرفیس های مبتنی بر پردازنده‌های Core i7 آمار فروش بیشتری را برای خود به ثبت برساند.

اما از فرودین امسال، اپل با معرفی و عرضه آیپد نسل ششم به عنوان یک تبلت ارزان قیمت و میان رده، توانسته برای بار دیگر موفقیت سری محصولات آیپد را تکرار کرده و سپس در مقایسه با تمامی مدل‌های سرفیس موفق‌تر عمل کند.

آیپدها از سال 2010 آماده عرضه به بازار شدند؛ با این حال از سال 2012 میزان فروش تبلت‌ها از هر برندی به یک باره کاهش پیدا کرد. این در حالی است که سری محصولات آیپد در بازه زمانی 2013 تا 2018 همواره فروش صعودی داشته‌اند. سیر صعودی این محصولات را می‌توان با توجه به درصد سهم آیپدها در چند سال اخیر متوجه شد:

  • 2012: 47.2%
  • 2013: 28.3%
  • 2014: 25.3%
  • 2015: 21.5%
  • 2016: 21.3%
  • 2017: 26.1%
  • 2018: 28.2%

آمار فوق که توسط Strategy Analytics منتشر شده است، نشان می‌دهد که اپل برای بار دیگر از سال 2013 به بعد، توانسته سهم بیست و هشت درصدی بازار تبلت‌ها را از آن خود کند که طبق پیش بینی‌های منتشر شده بر پایه آن می‌توان به آینده موفق‌تر آیپدها امید بیشتری داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location