سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از خصوصیات اصلی آیفون‌ها و آیپدها امنیت بسیار بالای سیستم عامل مورد استفاده در آن‌ها است. کاربران با استفاده از سیستم‌های امنیتی مختلف می‌توانند دسترسی افراد به اطلاعات و کارهای گوناگون در دستگاه خود را کنترل کنند.

اگر از آن دسته از کاربران آیفون یا آیپد هستید که برای حساب کاربری اپل آیدی خود گیفت کارت خریداری می‌کنید و همواره حساب خود را شارژ نگه می‌دارید، ممکن است نگرانی‌هایی در مورد خرید اتفاقی برخی از محصولات نرم افزاری و دیجیتالی برای شما رخ دهد که ممکن است باعث دردسرهای بسیاری برای شما شود.

به طور پیش‌فرض در صورت خرید اتفاقی یک محصول دیجیتالی، شرکت اپل می‌تواند با بررسی حساب کاربری شما، شارژ گیفت کارت خریداری شده را به حساب کاربران باز می‌گرداند. البته این مسئله در کشورهایی صادق است که اپل به صورت رسمی در آن‌ها حضور دارد و به کاربران در آن کشورها خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. این مسئله به آن معنا است که اپل هیچ خدماتی را به کاربران ایرانی ارائه نمی‌دهد و در صورت خرید اتفاقی یک محصول دیجیتالی و کسر مبلغ آن از شارژ حساب کاربری اپل آیدی شما، هیچ راهی برای باز گرداندن مبلغ وجود ندارد.


به همین دلیل، به کاربران توصیه می‌شود تا پیش از شارژ حساب اپل آیدی از طریق گیفت کارت ابتدا اقدام به بررسی محدودیت‌ها و فعال کردن آن‌ها کنید تا نه تنها خودتان، بلکه افراد دیگری که از دستگاه شما استفاده می‌کنند نیز امکان خرید ناگهانی را نداشته باشند.

محدود کردن آیتیونز از طریق parental controls در آیفون و آیپد

  • 1.به تنظیمات اصلی آیفون یا همان Settings بروید
  • 2.وارد زیر شاخه General شده و سپس به بخش Restrictions بروید
  • 3.در این قسمت رمز عبور از شما خواسته می‌شود که باید آن را وارد کنید
  • 4.روی iTunes Store رفته و تیک روبروی آن را فعال کنید

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location