سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اخیراً یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit تصاویری مفهومی از قابلیت «کمک‌های موازی» در دستیار دیجیتالی سیری را منتشر کرده است.

این کاربر در توضیحات تصاویر مفهومی منتشر شده اعلام کرده که سیری احتمالاً می‌تواند در ای او اس 12 قابلیت‌های مالتی تسکینگ آیفون و آیپد را افزایش دهد تا کاربران بتوانند علاوه بر دسترسی به رابط کاربری نمایشگر لمسی، به صورت هم‌زمان و موازی از دستورهای صوتی برای انجام کارهای دیگر از طریق دستیار هوشمند سیری استفاده کنند.

این قابلیت که در حال حاضر با عنوان کمک‌های موازی یا parallel help شناخته می‌شود، یکی از ایده‌های مهم برای بهبود رابط مالتی تسکینگ آی او اس به‌حساب میاید.

تا پیش از این، بسیاری از منتقدین شرکت اپل و آیفون‌ها اعلام کرده بودند که سیستم عامل آی او اس نسبت به رقیب‌های خود نظیر اندروید، امکان مالتی تسکینگ کارآمد و سریع ندارد. با این حال اپل در توسعه آی او اس های جدید، امکان سوئیچ کردن سریع میان اپلیکیشن‌های مختلف را ارائه داده بود و حالا آنچه با عنوان کمک‌های مجازی شناخته می‌شود، می‌تواند به مالتی تسکینگ آیفون‌ها کمک بیشتری کند.

کمک موازی سیری در آی او اس می‌تواند بدون باز کردن دستیار هوشمند صوتی رسمی اپل به صورت تمام صفحه، دستورها را دریافت کرده و بدون تغییر محتوای در حال نمایش در نمایشگر، نتایج را در بخش بالایی صفحه نمایش نشان دهد. در عین حال، سیری می‌تواند پاسخ نتایج به دست آمده را با صدای بلند روی اسپیکر و یا هدفون‌ها بخواند تا کاربران دیگر حتی نیازی به سوئیچ کردن میان سیری و اپلیکیشن در حال بررسی نداشته باشند.

گفتنی است که هنوز هیچ ادعای رسمی از طرف اپل برای ارائه این حالت در آی او اس 12 منتشر نشده است، با این حال برخی از افراد بر این باور هستند که قابلیت یاد شده می‌تواند به عنوان یخشی بهبود یافته از شورت کات‌ها و یا همان میان برها در سیری به کاربران کمک کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location