سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از میزان فروش هوم پاد مشخص شده است که اپل با رشد دو برابر در بازار اسپیکرهای هوشمند مواجه شده است.

گزارش آماری منتشر شده از Consumer Intelligence Research به تازگی نشان داده است که کاربران آمریکایی تا به امروز بیش از 50 میلیون اسپیکر هوشمند را خریداری کرده‌اند. اسپیکرهای هوشمند مورد بررسی در این بررسی شامل هوم پاد، آمازون اکو و گوگل هوم می‌شود.

Consumer Intelligence Research تخمین زده است که فروش هوم پاد که تا پیش از این 2 میلیون واحد بوده است، تا روز سی‌ام ژوئن سال جاری میلادی به 3 میلیون واحد رسیده است. این مسئله نشان می‌دهد که هوم پاد در حال حاضر 6 درصد از بازار اسپیکرهای هوشمند را در اختیار گرفته است.

گفتنی است که تا روز سی‌ام ژوئن 2018 آمازون با فروش اسپیکرهای اکو توانسته 70 درصد بازار این محصولات را از آن خود کند. ادامه این گزارش نیز حاکی از سهم بیست و چهار درصدی اسپیکرهای گوگل هوم در بازار آمریکا است. در این میان Consumer Intelligence Research پیش بینی کرده است که اپل تا پایان سال جاری میلادی می‌تواند میزان فروش هوم پاد را به دو برابر میزان فروش در ابتدای سال جاری میلادی برساند.

با این حال باید ذکر کرد که میزان فروش هوم پاد حتی در صورت به حقیقت پیوستن این پیش بینی‌ها بسیار کمتر از حد انتظار بوده است و این محصول، نتوانسته با عرضه هوم پاد موفقیت مشابه آیفون‌ها را در بازار اسپیکرهای هوشمند تکرار کند. بسیاری از افراد بر این باور هستند که قیمت بالای اسپیکر اپل در کنار قابلیت‌های اختصاصی آن برای اتصال به دستگاه‌های مجهز به سیستم ارتباطی AirPlay از مهم‌ترین دلایل کاهش میزان فروش این محصول به حساب میاید. با این حال نباید فراموش کرد که این محصول به طور کامل با اکوسیستم اختصاصی شرکت اپل سازگار بوده و می‌تواند یک خانه هوشمند را به صورت کامل مدیریت کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location