سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش‌های جدید منتشر شده، شرکت اپل تصمیم دارد تا نسخه دو سیم کارت آیفون 9 را تنها در برخی از کشورها و به صورت محدود تولید و عرضه کند.

این گزارش توسط خبرگزاری تایوانیEconomic Daily News منتشر شده است که طی آن نویسنده گزارش به یکی از منابع آگاه در فاکس کان دسترسی پیدا کرده است. منابع آگاه در کارخانه فاکس کان ضمن تائید دو سیم کارت بودن آیفون 9 اعلام کرده‌اند که این آپشن تنها برای چین ارائه خواهد شد.

شماره مدل‌های آیفون‌های 2018 شامل A801، A802، A803 و A804 است که A801 و A802 مربوط به آیفون ایکس آی و آیفون ایکس پلاس است. در عین حال آیفون 9 که با نمایشگر ال سی دی 6.1 اینچی تولید می‌شود دارای دو شماره مدل A803 و A804 بوده که حاکی از دو نسخه تک سیم کارت و دو سیم کارت این تلفن هوشمند است. 

Economic Daily News اعلام کرده که اپل آیفون 9 دو سیم کارت را تنها در چین تولید و عرضه می‌کند. دلیل این اقدام اپل به دلیل این است که بسیاری از کاربران در چین به صورت هم‌زمان از دو شماره تلفن استفاده می‌کنند و به همین دلیل، ارائه آیفون 9 دو سیم کارت باعث می‌شود تا کاربران تمایلی به خرید تلفن‌های هوشمند اندرویدی پیدا نکنند.

در صورت حقیقت داشتن این مسئله، باید به یاد داشت که آیفون 9 دو سیم کارت تنها با پارت نامبر چین تولید می‌شود تا پارت نامبرهای دیگر از این محصول در بازار جهانی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل کاربران ایرانی که به پارت نامبر دستگاه‌های خود اهمیت زیادی می‌دهند، ممکن است تمایلی به خرید آیفون 9 دو سیم کار نداشته باشند.

گفتنی است که بر اساس پیش بینی‌های منتشر شده، اپل تصمیم دارد تا پیش از پایان نیمه اول شهریور سال جاری، آیفون 9 را به همراه دیگر تلفن‌های هوشمند جدید خود به دنیا معرفی کند.

بیشتر بخوانید

برای آگاهی از تاریخ پیش فروش آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید

آغاز فروش ایفون 9

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location