سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovere_20180804-071720_1

خرید آیفون اپل

 اخیراً برخی از توسعه دهندگان اقدام به بررسی اجزای داخلی نسخه بتای آی او اس 12 کرده‌اند که از طریق آن متوجه شده‌اند که اپل تصمیم دارد تا آنچه تا به امروز با عنوان آیفون ایکس پلاس شناخته می‌شود را عرضه کند.

این اطلاعات در حقیقت اولین ادعای رسمی در مورد آیفون ایکس پلاس به حساب میاید. تا پیش از این بسیاری از پیش بینی‌های منتشر شده از آیفون‌های 2018 از وجود آیفون ایکس پلاس با سایز 6.5 اینچی حکایت داشتند؛ اما حالا اطلاعات جدید منتشر شده، به عنوان مه تأییدی بر شایعات پیشین به حساب میاید.

Guilherme Rambo یکی از توسعه دهندگان و افشا کنندگان محصولات اپل است که نزدیک به یک سال پیش با فاش کردن اطلاعات بسیار زیادی از فیس آیدی، آیفون ایکس، اپل تی وی 4K و هوم پاد از نسخه‌های بتا و گلدن مستر آی او اس مشهور شده بود. او به تازگی در بررسی‌های خود از بتای آی او اس 12 و فریم ویر آن یک آیکون از آیفون با سایز بزرگ را پیدا کرده است که همانند آیفون ایکس طراحی شده است. این محصول به ادعای بسیاری از تحلیلگران قرار است با عنوان آیفون ایکس پلاس یا آیفون ایکس آی پلاس از طرف اپل معرفی شود.

تا پیش از این نیز بررسی‌های انجام شده از فریم ویر آی او اس 12 منجر به فاش شدن آیکون مربوط به آیپد پروی 2018 شده بود که همانند سری تلفن‌های هوشمند جدید اپل با نمایشگر بدون حاشیه تولید شده بود. گفتنی است که آیکون منتشر شده از آیپد پروی 2018 نشان داده است که اپل در تولید این محصول، نیازی به تعبیه بریدگی بالای نمایشگر نداشته است و آیپد جدید بدون این طراحی خاص تولید و عرضه می‌شود.

گفتنی است که اپل تا یک ماه و نیم دیگر و نهایتاً در هفته دوم یا سوم شهریور سال جاری از آیفون ایکس جدید، آیفون ایکس پلاس و آیفون 9 به همراه آیپد پروی 2018 رونمایی می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location