سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اخیراً گزارش‌هایی در مورد نهایی شدن تصمیم اپل برای حذف دانگل مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری از بسته بندی آیفون‌های 2018 شامل آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس منتشر شده است که شایعات قبلی در این زمینه را تائید می‌کند.

تا پیش از این برخی از شایعات منتشر شده از منابع آگاه عضو زنجیره تامیان آیفون‌های 2018 ضمن تائید حذف مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری از بسته بندی این تلفن‌های هوشمند، تأکید داشتند که اپل به جای این کابل تبدیل، تصمیم به ارائه آداپتورهای فست شارژ به همراه کابل تبدیل لایتنینگ به USB-C دارد.

اما حالا خبرگزاری Barclays طی گزارش جدید خود این شایعات را تائید کرده است و کاربرانی که آیفون‌های 2018 شامل آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس و یا نسخه دوم آیفون ایکس که احتمالاً با نام آیفون ایکس آی معرفی می‌شود را خریداری می‌کنند، باید مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری را به صورت جداگانه خریداری کنند.

Barclays اعلام کرده که اطلاعات مربوط به این گزارش را از طرف تأمین کننده اکسسوری و لوازم جانبی آیفون به دست آورده است که طی آن اپل میزان سفارش مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری را هم زمان با تولید آیفون‌های جدید افزایش نداده است.

در صورت حقیقت داشتن این گزارش، می‌توان پیش بینی کرد که کاربران آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس در صورت تمایل به اتصال تلفن هوشمند خود به هدفون‌های متفرقه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل و ثابت باید مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری را به صورت جداگانه خریداری کنند.

گفتنی است که دانگل مبدل لايتنينگ به جک 3.5 ميلی متری که تا پیش از این در جعبه آیفون‌های 2016 و 2017 ارائه شده بود، تا به امروز با قیمت 9 دلار به صورت جداگانه آماده خریداری شده بود؛ اما پیش بینی‌ها حاکی از آن است که در صورت حذف این محصول از پکیج آیفون‌های جدید، قیمت آن تا حدودی از طرف اپل کاهش پیدا خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید

برای آگاهی تاریخ معرفی آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید

تخمین زمان معرفی ایفون 9

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location