سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شاید به جرت بتوان گفت که نیمی از لذت گوش کردن به موسیقی‌های مختلف در معنا اشعار آن‌ها نهفته است. گوش کردن به آهنگ‌های مختلف با ریتم‌ها و ملودی‌ها مختلف به خودی خود لذت بسیار زیادی دارد؛ با این حال، نصف بیشتر لذت موسیقی‌ها در معنای اشعار آن‌ها جای گرفته است.

به همین دلیل، بسیاری از افراد پس از گوش کردن به یک موسیقی به دنبال معنای اشعار آن می‌گردند. این مسئله در مورد موسیقی‌های خارجی بیشتر انجام می‌شود و کاربران می‌خواهند بدانند که خواننده در موسیقی خود به چه مسئله‌ای پرداخته است. 

در این میان، روش‌های مختلفی برای پیدا کردن متن اشعار موسیقی‌ها یا همان Lyric یا تکست آن‌ها وجود دارد. یکی از روش‌های نه چندان آسان پر استفاده در این روزها، جست و جوی نام آهنگ مورد نظر به همراه کلمه Lyric در گوگل است. در این میان خبر خوب این است که کاربران می‌توانند موسیقی مورد نظر خود را از روی متن اشعار آن نیز در اپل موزیک جست و جو کنند. این قابلیت در حقیقت یک قدم بزرگ برای سرویس اپل موزیک به حساب میاید. در بسیاری از موارد، کاربران نام آهنگ را در ذهن خود ندارند، اما بخشی از متن آهنگ را در ذهن خود دارند که با وجود این قابلیت می‌توانند به صورت سریع‌تر موسیقی خود را پیدا کرده و از گوش کردن آن لذت ببرند.

روش پیدا کردن آهنگ‌ها از روی متن اشعار در سرویس اپل موزیک

روش انجام این کار در آی او اس 12 بسیار آسان است و تنها نیاز به چند قدم ساده دارد

  • 1.ابتدا باید از فعال بودن اشتراک اپل موزیک خود مطمئن شوید
  • 2.حال به اپل موزیک رفته و زبانه Search را باز کنید
  • 3.در این بخش، علاوه بر امکان تایپ نام موسیقی، می‌توانید بخشی از متن شعر آن را تایپ کنید تا موسیقی مورد نظر شما پیدا شود.

گفتنی است که این روش فعلاً ممکن است از زبان فارسی پشتیبانی نکند؛ با این حال علاقه‌مندان به موسیقی‌های خارجی که تسلط نسبی یا کامل به زبان دارند، می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

خرید امن و مطمئن گیفت کارت اپل

خواننده گرامی در صورت نیاز به خرید گیفت کارت اپل ( آیتیونز - اپل موزیک - اپ استور ) و همچنین آموزش استفاده از آن می توانید ازطریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه نمایید.

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location