سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 اپل طبق رسم هر ساله خود تصمیم دارد تا آیفون‌های 2018 را در جریان رویداد پاییزی امسال معرفی کند. در این میان، شایعات حاکی از آن است که تا یک ماه و نیم دیگر، سه تلفن هوشمند شامل آیفون 9 – آیفون ایکس پلاس و نسخه دوم آیفون ایکس آماده عرضه خواهند شد.

سال گذشته اپل در جریان رویدادی در روز دوازدهم سپتامبر از آیفون ایکس در کنار آیفون 8 و 8 پلاس رونمایی کرد و حالا برخی از تحلیلگران در مورد زمان و تاریخ معرفی این تلفن‌های هوشمند حدس و گمان‌هایی را مطرح کرده‌اند. برخی از گردانندگان وب سایت Cnet با توجه به تقویم کاری ماه سپتامبر تخمین‌هایی را برای زمان معرفی آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس مطرح کرده‌اند.

بر اساس رفتار همیشگی اپل، سری جدید تلفن‌های هوشمند این کمپانی معمولاً تا پیش از پایان یافتن هفته دوم سپتامبر هر سال معرفی می‌شوند. اپل در شش سال گذشته رویدادهای خود را در روز سه شنبه یا چهارشنبه برگزار کرده است. بر همین اساس، می‌توان حدس زد که رویداد معرفی آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس در روز سه شنبه یا چهارشنبه هفته اول یا دوم سپتامبر خواهد بود. این 4 روز به ترتیب شامل موارد زیر می‌شوند:

  • -سه شنبه چهارم سپتامبر (13 شهریور)
  • -چهارشنبه پنجم سپتامبر (14 شهریور)
  • -سه شنبه یازدهم سپتامبر (20 شهریور)
  • -چهارشنبه دوازدهم سپتامبر (21 شهریور)


در این میان، اپل احتمالاً روز یازدهم سپتامبر را انتخاب نمی‌کند؛ چرا که این روز یادآور حوادث سال 2001 خواهد بود. از طرف دیگر، اپل معمولاً هفته دوم ماه سپتامبر را برای معرفی محصولات جدید خود بیشتر ترجیح می‌دهد. چرا که در صورت انتخاب روزهای 13 یا 14 شهریور، جو رسانه‌ای ایجاد شده برای معرفی آیفون‌های جدید تحت تأثیر خبرهای هفته آینده آن در مورد حوادث یازدهم سپتامبر قرار خواهد گرفت.

این مسئله به آن معنا است که اپل احتمالاً روز 12 سپتامبر (21 شهریور) را برای معرفی آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس انتخاب خواهد کرد. کما اینکه سال گذشته نیز رویداد رونمایی آیفون‌های 2017 نیز در این روز بوده است. البته باید به یاد داشت که روز 13 و 14 شهریور نیز همچنان جزو گزینه‌های اپل برای برگزاری رویداد معرفی آیفون‌های جدید خواهد بود. 

آیفون 9

برای مشاهده اخبار مربوط به آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید.

آیفون 9

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

4 کامنت

این سه گوشی جدی که قراره ارائه بشه صد در صد بالای 1000دلار هستش که یه قیمت نجومی به حساب میاد

  Attachments
  1. kiana kiana

درسته! البته یکی از گوشی های امسال که قرار است با نمایشگر 6.1 اینچی تولید بشود قیمت بسیار پایین تری خواهد داشت و بین 700 تا 800 دلار خواهد بود.
هنوز نام این آیفون ها معلوم نشده است با این حال آیفون 6.1 اینچی احتمالا «آیفون 9» نام خواهد داشت

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

تنها تفاوت ایکس الان و آینده فقط یکیه الان Ram 3 و آینده Ram4 همین !!!!

  Attachments
  1. علی

تا زمان معرفی محصول تفاوت به طور کامل مشخص نمی شود .

  Attachments
  1. محسن طیرانی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location