سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 ماه اوت به تازگی شروع شده است و حالا شرکت سونی به تازگی در وبلاگ رسمی پلی استیشن اقدام به انتشار لیست از بازی های رایگان پلی استیشن پلاس کرده است.

کاربران با خرید حساب کاربری پلی استیشن پلاس می‌توانند از همین حالا به این بازی ها دسترسی داشته باشند و با دانلود و نصب آن‌ها از طریق پلی استیشن نتورک اقدام به اجرای آن‌ها در کنسول خود کنند.تعداد بازی های رایگان پلی استیشن که در این لیست معرفی شده‌اند شامل 8 بازی می‌شود که 3 بازی آن برای پلی استیشن 4، 1 بازی برای پلی استیشن 4 پرو به همراه پلی استیشن VR، 2 بازی برای پلی استیشن 3 و 2 بازی باری پلی استیشن ویتا می‌شوند.

لیست این بازی ها در ادامه آمده است:

  • 1.Mafia III (PS4)
  • 2.Dead by Daylight (PS4)
  • 3.Bound by Flame (PS3)
  • 4.Serious Sam 3: BFE (PS3)
  • 5.Draw Slasher (PS Vita)
  • 6.Space Hulk (PS Vita)
  • 7.Here They Lie -(PS VR) تنها در بازه 7 اوت تا دوم اکتبر
  • 8.Knowledge is Power (PS4) تنها در بازه 7 اوت تا 6 نوامبر

کاربران و گیمرهای علاقه‌مند به این بازی ها، می‌توانند از همین حالا با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس از این بازی ها به صورت رایگان استفاده کنند. گفتنی است که برخی از بازی های یاد شده بر اساس قوانین سونی تنها در مدتی محدود به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن پلاس ارائه می‌شود.

با این حال، کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن نتورک یا همان PSN ( PlayStation network ) اقدام به خرید مادام العمر بازی ها برای حساب کاربری خود کنند.

گفتنی است که کاربران با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس علاوه بر دسترسی به این بازی ها به صورت رایگان می‌توانند به محتوای بیشتر نیز دسترسی داشته باشند. محتوای اختصاصی این حساب‌های کاربری شامل نسخه‌های بتای برخی از آپدیت‌های بازی ها، دسترسی زودهنگام به بازی های منتشر نشده و همچنین دانلود بسته‌های الحاقی اضافی بازی ها می‌شود. 

راهنمای استفاده و خریدگیفت کارت

خواننده گرامی در صورت نیاز به خرید گیفت کارت ps4 ( پلی استیشن پلاس) و همچنین آموزش استفاده از آن می توانید ازطریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه نمایید.

خرید گیفت کارت ps4

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location