سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

یکی از تحلیلگران و افشا کنندگان اطلاعات محصولات اپل به تازگی یک فایل ویدیویی از ماکت آیفون ایکس پلاس و آیفون 9 را منتشر کرده است.

Steve Hemmerstoffer از چند ساعت پیش این ویدیوی مربوط به ماکت آیفون ایکس پلاس را منتشر کرده است که در آن ظاهر احتمالی این تلفن هوشمند با توجه به شایعات منتشر شده برای آن مشخص شده است. در این ویدیو که توسط وب سایت Tigermobiles تهیه شده است، نحوه طراحی صنعتی تمامی آیفون های 2018 و همچنین قرار گرفتن دوربین مجهز به فیس آیدی در آن‌ها را نشان داده است.


در این ویدیو، تفاوت اصلی آیفون ایکس پلاس به همراه نمایشگر 6.5 اینچی اولد و آیفون 9 با نمایشگر 6.1 اینچی ال سی دی به طور کامل نشان داده شده است. هر دو مدل ساخته شده دارای فریم‌های براق و نقره‌ای هستند که نشان از تلاش اپل برای ارائه سیستم شارژ بی‌سیم در این محصولات دارد. گفتنی است که این محصولات همچنان فریم آلومینیومی اطراف را دارند و از این بابت به آیفون های 2018 شباهت بسیاری دارند. لازم به ذکر است که در این ویدیو، اطلاعات دقیقی از نحوه رنگ بندی این محصولات منتشر نشده است. 

 در ویدیوی منتشر شده همچنین مشخص شده است که حاشیه اطراف نمایشگر 6.1 اینچی آیفون 9 تا حدودی بیشتر از آیفون ایکس پلاس و نسخه دوم آیفون ایکس است. اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر سال جاری میلادی و در جریان یک رویداد ویژه از سه مدل آیفون جدید رونمایی کند. این محصولات علاوه بر آیفون 9 و آیفون ایکس پلاس، شامل نسخه دوم آیفون ایکس 5.8 اینچی نیز می‌شوند که قرار است با نمایشگر اولد تولید و عرضه شود.

بررسی ویدیوهای منتشر شده از این محصولات، می‌تواند دیدگاه دقیق‌تری از نحوه طراحی و ساخت این تلفن‌های هوشمند توسط اپل ارائه دهد. به طور کل ماکت‌های ساخته شده تا پیش از معرفی محصول واقعی ظاهر کلی محصولات را فاش می‌کنند و اطلاعات دقیقی از آن‌ها ارائه می‌دهند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location