سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20180801-085751_1

خرید آیفون اپل

 گزارش مالی فصل سوم مالی 2018 اپل به تازگی منتشر شده است که طی آن مشخص شده است که اپل در بازه زمانی آوریل تا ژوئن سال جاری میلادی 31 درصد رشد را در زمینه فروش محصولات دیجیتالی تجربه کرده است.

درآمد اپل در جریان سومین گزارش مالی 2018 نزدیک به 9.55 میلیارد دلار بوده است که نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته، 31 درصد رشد داشته است. گفتنی است که اپل در بازه زمانی آوریل تا ژوئن سال 2017 میلادی نزدیک به 7.27 میلیارد دلار از فروش محصولات دیجیتالی درآمد داشته است.

سرویس های دیجتالی اپل که به تازگی نزدیک به 9.55 میلیارد دلار فروش داشته است، شامل آیتیونز، اپ استور آی او اس، اپ استور مخصوص آی او اس، سرویس ذخیره سازی ابری آیکلاود، سرویس پرداخت دیجیتالی Apple Pay و خدمات پس از فروش محصولات سخت افزاری با عنوان Apple Care بوده است.

تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت اپل اعلام کرده که این کمپانی «احساس بسیار خوبی» از فروش محصولات و خدمات دیجیتالی و رشد قابل توجه آن داشته است. این مسئله نشان میدهد که بسیاری از کاربران احساس اعتماد بسیار زیادی نسبت به فعالیت اپل و خرید محصولات دیجیتالی از این کمپانی پیدا کرده اند.

اپل در بازه زمانی سه ماهه دوم سال جاری میلادی نزدیک به 300 میلیون دلار از فروش حساب های کاربری مختلف نظیر حساب توسعه دهندگان و آیکلاود درآمد داشته است. میزان درآمد اپل در این بازه زمانی نشان میدهد که هر ساله اپل بیش از 60 درصد رشد را در زمینه فروش عضویت های مختلف تجربه میکند.

در این میان، سرویس های دیگر نظیر اپ استور آی او اس و اپ استور مک او اس نیز درآمد قابل توجهی داشته اند و اپل با دریافت حق کمیسیون فروش اپلیکیشن های توسعه یافته توسط توسعه دهندگان متفرقه به کاربران، درآمد بسیار خوبی را دریافت کرده است.

تیم کوک همچنین در جریان این گزارش به برنامه اپل برای ورود به حوزه تولید محتوای ویدیوی و تلویزیونی اشاره کرد و طی آن اعلام کرد که این کمپانی در آینده نزدیک به ورود به این حوزه میتواند درآمد بخش فروش دیجیتالی خود را بیش از پیش گسترش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location