سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اپل از چند ساعت پیش گزارش فصل مالی سوم 2018 خود را منتشر کرده است. در این گزارش، تیم کوک به عنوان مدیر عامل اپل در پاسخ به یکی از سؤالات در مورد سلامت بازار تلفن های هوشمند اعلام کرد که این بازار کاملاً سالم است.

سؤال مطرح شده در جریان رویداد این گزارش در مورد روند کاهش قیمت خدمات تعویض باتری‌های تلفن های هوشمند آیفون است که اپل در اوایل سال جاری میلادی اقدام به انجام آن کرد. اپل ماه‌های ابتدای سال جاری میلادی، اقدام به ارائه یک پیشنهاد ویژه برای تعویض باتری آیفون های قدیمی کرده بود و کاربران برای دریافت این خدمات تعویضی تنها 29 دلار پرداخت می‌کردند.

در جریان رویداد گزارش مالی فصل سوم مالی 2018 تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت اپل در پاسخ به سؤال یاد شده ادعاهای زیر را مطرح کرد:

بازار تلفن های هوشمند کاملاً سالم است. تلفن های هوشمند بهترین بازار ممکن برای سرمایه گذاری و تجارت است. این بازار چه یک، دو، پنج یا شش و حتی 10 درصد رشد را تجربه کند و یا حتی به همین میزان کاهش پیدا کند، باز هم یک بازار بزرگ و قابل اعتماد است.

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل

در ادامه این گزارش مالی، تیم کوک به درآمد کلی شرکت اپل در جریان فصل مالی سوم 2018 پرداخت که طی آن مشخص شد که اپل در این بازه زمانی، 20 درصد رشد را تجربه کرده است. اپل 41.3 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رسانده است که درآمد حاصل از آن نزدیک به 30 میلیارد دلار بوده است. میزان فروش آیفون ها در بازه زمانی یاد شده نسبت به سال گذشته نزدیک به 0.3 درصد رشد داشته است.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل باوجود بحران‌هایی که در ابتدای سال جاری میلادی در مورد کاهش عمدی سرعت آیفون ها به وجود آمده بود، توانسته برای بار دیگر به عنوان یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولید کننده تلفن های هوشمند در جهان شناخته شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location