سبد خرید خالی‌ست.
پیروزی دیگر برای Apple در برابر Samsung
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

کمپانی اپل با ثبت یک درخواست از کمسیون تجارت بین المللی امریکا (ITC) خواست تا ممنوعیت ورود محصولات سامسونگ به خاک ایالات متحده را گسترش دهد. این درخواست شامل تعداد بیشتری از اسمارت فون های سامسونگ می شود. ITC قبلا کمپانی سامسونگ را به جرم تخلف برروی دو پتنت متخلف شناخته بود، اما اپل خواستار تجدید نظر در این مورد شده و اعلام کرده که تخلف برروی سه پتنت دیگر نیز در محصولات سامسونگ دیده می شود. شرکت اپل سال ۲۰۱۲ در نتیجه دادخواست پرداخت خسارتی به مقدار یک میلیارد دلار از رقیب کره جنوبی اش، پیروز شده بود.

به گفته Florian Mueller از FOSS Patents هدف اپل تمرکز برروی پتنت هایی است که به محصولات فعلی سامسونگ مربوط می شود، نه پتنت هایی که در مورد محصولات قدیمی این شرکت است و براساس آنها این شرکت کره ای هفته قبل ممنوعیت واردات گرفت.

0909908d-5718-4dea-8103-e43c1b6dffe5-444x333

در چهارچوب حکم کمیسیون تجاری بین المللی ایالات متحده امریکا، مشخص گردید که سامسونگ، تکنولوژی شرکت اپل را به شکلی غیر قانونی استفاده کرده است. در حالیکه این کمیسیون واردات برخی از محصولات این شرکت را ممنوع کرد، ولی ٤ مورد اعتراض دیگر شرکت اپل را رد کرد.

اپل که مدت مدیدی است در تلاش ممنوع شدن محصولات سامسونگ در ایالات متحده امریکا میباشد، موفق به کسب یک پیروزی بر اساس حق ثبت متعلق به شرکتش گردید.

 وکیل شرکت حقوقی ویلمرهال که مرکزش در واشنگتن بوده و وکالت اپل را بر عهده دارد، گفت: "شرکت اپل برای تولید دستگاهی انقلابی، در طول ٥ سال، ٥ میلیارد دلار مصرف کرده است. ولی سامسونگ گفت، ما این دستگاه را به راحتی کپی میکنیم و در عرض ۳ ماه دستگاهشان را حاضر کردند."

همچنین وکیل شرکت سامسونگ نیز ابراز داشت، در صورتی که قوانین حق ثبت نقض شده باشد، خسارت معلوم شده، باید معقول باشد.

 

آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سامسونگ دست از این کاراش برنمی داره
اونقدر حرص اپلو در میاره یه دفعه سامسونگو بخره درشو گل بگیره

  Attachments
  1. سولماز امینی

نه بابا چه کاریه که بره درشو گل بگیره ، بذار یه سوژه خنده باشه که همیشه بش بخندیم .

  Attachments
  1. بیژن مرتضوی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location