سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت کوالکام به تازگی اعلام کرده است که اپل تصمیم دارد تا در تولید آیفون‌های 2018 به‌صورت اختصاصی از تراشه‌های مودم تولید شده توسط اینتل استفاده کند.

اختلاف‌های میان کوالکام با اپل از سال گذشته، باعث شده تا کوپرتینویی‌ها تمایلی به ادامه همکاری با کوالکام نداشته باشند و پس از آن با شرکت‌های دیگر درزمینهٔ تأمین تراشه‌های مودم همکاری کنند. هفته گذشته، کوالکام اعلام کرده بود که سرعت دانلود تلفن‌های هوشمند مبتنی بر تراشه‌های تولید شده توسط اینتل نظیر آیفون ایکس، بسیار کمتر از سرعت دانلود تراشه‌های تولید شده توسط کوالکام است.

اما حالا جورج دیویس، مدیر بخش مالی کوالکام اعلام کرده است که اپل تصمیم دارد تا به‌صورت اختصاصی از مودم‌های اینتل در تولید آیفون‌های 2018 استفاده کند. در حقیقت تمامی مدل‌های این تلفن‌های هوشمند که شامل یک آیفون 6.1 اینچی با نمایشگر ال سی دی و دو تلفن هوشمند پرچم‌دار با نمایشگرهای اولد 5.8 و 6.5 اینچی می‌شود، به‌صورت اختصاصی از مودم‌های ارتباطی اینتل استفاده می‌کنند.

تا پیش از این، کوالکام بارها اعلام کرده بود که قطع همکاری اپل با این کمپانی به ضرر کاربران آیفون‌ها ختم خواهد شد و از اپل درخواست کرده بود تا همکاری خود را با کوالکام ادامه دهد. کوالکام با انتشار تبلیغات منفی سعی داشت تا آیفون‌های مبتنی بر مودم‌های اینتل را درزمینهٔ ارتباط به شبکه تلفن همراه، ضعیف‌تر از آیفون‌های قدیمی‌تر نشان دهد. با این حال، بسیاری از کاربران آیفون‌های جدید، از تلفن هوشمند خود راضی بوده‌اند و تبلیغات منفی کوالکام و شرکا تجاری آن نظیر سامسونگ، بی‌اثر بوده است.

ادعای جدید کوالکام در حالی مطرح شده است که از زمان قطع همکاری اپل با این شرکت، سهام کوالکام به یک باره کاهش پیدا کرد و بسیاری از تحلیلگران پیش بینی‌هایی در مورد ورشکستگی کوالکام را مطرح کردند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location