سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 بر اساس بررسی‌های انجام شده، شرکت اپل در توسعه‌ای او اس 11.4.1 مشکلات مربوط به مصرف بیش از اندازه شارژ باتری در آیفون‌ها را حل کرده است.

عرضه آی او اس 11.4.1 که از روزهای ابتدایی هفته جاری شروع شده، سروصدای بسیار زیادی به پار کرده است و اپل در این نسخه، آسیب پذیری های امنیتی مربوط به درگاه لایتنینگ را برطرف کرده است تا دیگر هکرها امکان شکستن قفل آیفون‌ها و آیپدها را نداشته باشند. اما حالا مشخص شده است که اپل علاوه بر رفع مشکلات امنیتی مربوط به درگاه لایتنینگ، یکی از مشکلات مهم دیگری که کاربران با آن مواجه بودند را نیز برطرف کرده است.

تا پیش از این و مشخصاً در میان عرضه آی او اس 11.4 بسیاری از کاربران اعلام کرده بودند که آیفون‌ها با وجود امکان تنظیم میزان پردازش و مصرف باتری دستگاه، همچنان با مشکلات بسیار زیادی در زمینه باتری و نگهداری شارژ مواجه هستند. این مشکل در میان تمامی آیفون‌های جدید دیده شده بود و کاربران تمامی مدل‌ها گزارش‌های مشابهی را در مورد این مسئله داده بودند. بر همین اساس، مشکل یاد شده در آیفون‌های 6، 6 اس، 8 و نسخه‌های پلاس آن‌ها به همراه آیفون ایکس دیده شده بود.

این مشکلات باعث می‌شدند تا برخی از آیفون‌ها حتی کمتر از 12 ساعت شارژ نگهدارند و به سرعت باتری آن‌ها با کارهای عادی خاموش می‌شد. در این میان، مشخص شده است که اپل در توسعه آی او اس 11.4.1 مشکلات مربوط به این مصرف بیش از اندازه باتری را حل کرده است و از این پس آیفون‌ها به صورت کاملاً بهینه‌تر به کار خواهند پرداخت.

به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن آیپدت جدید ارائه شده برای آی او اس 11.4.1 را دریافت کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location