سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

فروش می‌رساند. این در حالی است که انتظارات مطرح شده از شرکت اپل بسیار بیشتر از این تعداد بوده است.

گزارش‌های منتشر شده از موسسه تحلیلی Canalys که در سنگاپور واقع شه است، شرکت اپل با تولید هوم پاد نتوانسته در برابر محصولاتی مشابه نظیر آمازون اکو و گوگل هوم موفقیت قابل توجهی پیدا کند. این موسسه تحقیقاتی اعلام کرده است که بازار اسپیکرهای هوشمند رد سال جاری میلادی نسبت به سال 2017 2.5 برابر افزایش داشته است. این حالی است که اپل تنها 100 میلیون واحد از هوم پادها را تا به امروز فروخته است. Canalys همچنین پیش بینی کرده است که اپل در صورت ادامه همین روند. نهایاتا تا سال 2020 می‌تواند 2250 میلیون هوم پاد را در سراسر جهان به فروش برساند.

این در حالی است که پیش بینی‌های منتشر شده حاکی از آن است که اسپیکر آمازون اکو در سال 2018 بیش از 50 درصد سهم بازار را در اختیار خود گرفته است. در عین حال، سری محصولات گوگل هوم نیز با افزایش قابل توجه، نزدیک به 30 درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در عین حال، اپل تنها 4 درصد در زمینه فروش هوم پاد رشد را تجربه کرده است و تا سال 2020 نیز می‌تواند تنها 10 درصد از سهم بازار را از آن خود کند.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل با وجود کسب موفقیت بسیار زیاد در زمینه فروش آیفون‌ها و محصولات دیگر، به هیچ وجه در زمینه فروش هوم پاد موفق نبوده است. این مسئله از یک طرف ممکن است که تمایل کمتر کاربران به استفاده از سیری و از یک طرف به محدودیت‌های این محصول مربوط می‌شود. این در حالی است که اپل ممکن است در آینده نزدیک با توسعه هر چه ‌بهتر سیری، مشکلات مربوط به محدودیت‌های اعمال شده در هوم پاد را برطرف کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location