سبد خرید خالی‌ست.
اتمام فرصت برگشت از iOS7 به iOS6.
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که می دونید تا مدتی پیش می شد کاربران آیفونی که از iOS6 به iOS7 به روز رسانی کرده اند در صورتی که تمایل به استفاده از این نسخه رو نداشتن به نسخه قبلی برگردند.این خبر در سایت های مختلف ایرانی و خارجی منتشر شد و خیلی ها فکر کردند که با وجود اخطار هایی که مبنی بر تغیر زیاد iOS7 داده می شد به راحتی میشه این کار رو کرد و به قول گفتنی " سنگ مفت گنجشک مفت " اما غافل از اینکه این ضرب المثل در رابطه با اپل هرگز صادق نبوده و نیست!!!

سایت های ایرانی این خبر رو به خوبی پوشش دادند اما یک بر نکته رو به خوبی آنطور که باید تاکید نکردند و اون اینه که " تنها کاربران نسخه بتای iOS7 می تونن به نسخه ۶ برگردن.

خبر تازه این هست که کاربران نسخه بتا هم دیگه نمی تونن به نسخه ۶ برگردن.همیشه اپل تا زمانی که نسخه های نرم افزاری خودش رو عموم در دسترس عموم نذاشته به توسعه دهندگان اجازه استفاده و بازگشت به نسخه های قبل رو میده اما بعد از اون دیگه راه برگشتی نیست.

پس با این تفاسیر فعلا اونهایی که iOS7 دارن , چه دوست دارن چه ندارن باید بسوزن و بسازن تا یه راحی پیدا بشه برای برگشت به نسخه ۶.نگران نباشید اگر راهی پیدا کنیم حتما خدمتتون اعلام خواهیم کرد.

اتمام فرصت بازگشت از iOS7 به iOS6

آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,649,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

اينقدر ios7 جذاب هست كه بعيد ميدونم كسي به فكر عقب نشيني از اون باشه

  Attachments
  1. sasan

سلام آقا ساسان
البته برای خیلی ها هم جذابیت نداره.نظر من رو که زیاد به خودش جلب نکرد با اینکه پیش از انتشارش خیلی ذوق داشتم بروز رسانی کنم.اما چاره ای جز به روز رسانی نیست.

  Attachments
  1. میلاد
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location