سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 تنها دو هفته از انتشار نسخه پیشین گاراژبند برای کاربران آی او اس و مک او اس می‌گذرد و حالا اپل نسخه جدید این نرم افزار را برای کاربران منتشر کرده است.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در این نسخه شامل سازگاری گاراژبند با نرم افزار کنترل کلاس‌های درسی Schoolwork می‌شود. در حقیقت کاربران از این به بعد نیز می‌توانند ترفندها و کاربردهای این اپلیکیشن را به صورت هوشمند از طریق معلم‌ها یاد بگیرند. در آپدیت جدید، معلم‌های یاد دهنده موسیقی، می‌توانند آموزش‌های مختلفی را از طریق Schoolwork به هنرجوها ارائه دهند و در عین حال می‌توانند روند پیشرفت تحصیلی آن‌ها را مشاهده کنند.

کاربران به لطف اپلیکیشن Schoolwork همچنین می‌توانند کارها و تکالیف درسی که استادها برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند را مشاهده کرده و با انجام آن‌ها، پیشرفت درسی خود را بهبود بخشند.

در نسخه پیشین که دو هفته پیش منتشر شده بود، کاربران امکان استفاده از آموزش ساخت برخی از آهنگ‌ها را به صورت رایگان پیدا کرده بودند و حالا با استفاده از Schoolwork می‌توانند با همکاری استادها و معلم‌های موسیقی موارد بهتری را یاد گرفته و در زمینه میکس و ساخت موسیقی‌ها به صورت دیجیتالی مهارت بیشتری پیدا کنند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این نسخه به کاربران مبتدی آموزش داده می‌شود، نحوه خواندن نت‌ها و پیدا کردن آن‌ها روی سازهای مختلف است.

علاوه بر این، اشاره‌های مناسب برای صفحه مالتی تاچ آیفون‌ها و آیپدها در نسخه جدید گاراژ بند بهبود داشته است و کاربران می‌توانند از طریق آن سازهای مختلف نظیر پیانو، گیتار، کیبورد و موارد دیگر را به صورت دقیق و با کیفیت‌تر کنترل کنند. در کنار سازها، کاربران امکان استفاده از قابلیت‌های میکس و ساخت افکت‌های گوناگون را در نسخه جدید دارند که این مسئله باعث می‌شود تا آپدیت جدید گاراژبند برای دی جی‌های حرفه‌ای، به یک ابزار مفید و کارآمد تبدیل شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location