سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل در راستای سرمایه گزاری هر چه بیشتر در زمینه تولید اتومبیل‌های خودران و توسعه سیستم‌های مبتنی بر آن، به تازگی یکی از مهندس‌های ارشد کمپانی Waymo را استخدام کرده است.

این گزارش توسط وب سایت The Information منتشر شده است که طی آن مشخص شده که Jaime Waydo که تا پیش از این در پروژه ساخت اتومبیل‌های خودران Waymo تحت نظارت گوگل کار می‌کرد، حالا به استخدام اپل در آمده است و قرار است در زمینه توسعه ابزارهای خودران مبتنی بر هوش مصنوعی با کوپرتینویی‌ها همکاری کند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که استخدام Jaime Waydo نشانه مهمی در مورد موفقیت اپل برای توسعه اتومبیل‌های خودران است و ممکن است در آینده نزدیک، بتوانیم شاهد تعبیه نسخه ابتدایی و آزمایشی سیستم خودران اپل روی اتومبیل‌های مختلف باشیم.

در این میان، تحلیلگر وب سایت The Information اعلام کرده که پروژه تایتان در اپل، به اندازه پروژه‌های مشابه پیشرفت نداشته است و به همین دلیل، نمی‌توان به عرضه زودهنگام اتومبیل‌های مبتنی بر سیستم خودران اپل امیدوار بود. با این حال اپل از ماه گذشته اعلام کرده که همکاری جدیدی را با شرکت فولکس واگن در زمینه تعبیه سیستم‌های خودران اتومبیل‌ها در محصولات آینده این کمپانی آلمانی شروع کرده است.

اپل در چند سال گذشته، ساخت و توسعه اتومبیل‌های خودران و سیستم‌های هوشمند مبتنی بر آن را تحت پروژه‌ای با عنوان تایتان شروع کرده است. در این میان، تا به امروز چندین بار اتومبیل‌های شاسی بلند لکسوس مبتنی بر سیستم‌های هوشمند اپل در خیابان‌های کالیفرنیا دیده شده است. این مسئله نشان می‌دهد که اپل از همین حالا فرایند تست سیستم‌های ابتدایی توسعه داده شده در پروژه تایتان را شروع کرده است.

با وجود تمامی این نشانه‌ها، هنوز اپل اقدامی جدی در زمینه تجاری سازی این پروژه و موارد توسعه داده شده در آن انجام نداده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی چه زمانی از سیستم خودران اتومبیل خود در بازار رونمایی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location