سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 چالش‌ها بر سر ارائه اپلیکیشن Steam Link در اپ استور، باعث شده تا شرکت Valve تصمیم بگیرد تا به امید بازگشت این اپلیکیشن به اپ استور، امکان خرید بازی‌ها را از آن حذف کند .

اقدام اپل برای حذف اپلیکیشن Steam Link از اپ استور، باعث شده تا موج قابل توجهی از اعتراض کاربران علیه اپل به وجود آید. بر همین اساس، اپل و Valve هر دو تصمیم گرفته‌اند تا با کنار گذاشتن بخشی از دستورالعمل‌ها و سیاست‌های خود، امکان بازگشت این اپلیکیشن به اپ استور را فراهم بیاورند.

تا پیش از این، اپل اعلام کرده بود که در صدد تغییر برخی از دستورالعمل‌های در نظر گرفته شده برای اپ استور است تا از طریق آن بتواند به Valve شانس دوباره‌ای برای فعالیت در اپ استور و ارائه اپلیکیشن Steam Link از طریق آن را بدهد. بر اساس دستورالعمل اپ استور، هیچ یک از اپلیکیشن‌ها حق فروش محصولات دیجیتالی که توسط اپل قابل بررسی نیستند را ندارند. این در حالی است که ماهیت اصلی Steam Link امکان خرید بازی‌های مختلف و اجرای آن‌ها از طریق تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها با اتصال به کامپیوترهای گیمینگ را به کاربران می‌دهد.

در این میان، valve نیز در کنار اپل تصمیم گرفته است تا بخشی از سیاست‌های خود را تغییر دهد تا امکان همکاری با کوپرتینویی‌ها و ارائه Steam Link در اپ استور فراهم شود. Valve اعلام کرده که نسخه آی او اس Steam Link که قرار است برای بازبینی اپل و ارائه دوباره در اپ استور ارائه شود، دیگر امکان خرید مستقیم بازی‌ها را نخواهد داشت. کاربران در این نسخه باید از دستگاهی دیگر، بازی‌ها را خریداری کرده و سپس آن‌ها را از طریق Steam Link در آیفون‌ها و آیپدها به اجرا درآورند.

این مسئله، باوجود اینکه ممکن است باعث بازگشت Steam Link به اپ استور شود، اما منجر به ایجاد تفاوت در روند استفاده از این سرویس در میان کاربران آیفون‌ها و آیپدها، با دستگاه‌های اندرویدی می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location