سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا فروشگاه‌های رسمی خود در سراسر دنیا را با طراحی مدرن بازسازی کند. طی پروژه جدید این کمپانی، 500 شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای اپل استور با طراحی و معماری بهتری افتتاح خواهند شد.

به طور کل اپل همواره از یک طراحی منحصر به فرد برای ساخت اپل استورها استفاده می‌کند. مراجعه کنندگان به این مجموعه‌ها در سراسر جهان باید یک حس و حال را تجربه کنند. این کمپانی در سال 2015 تمامی اپل استورها را مجهز به درهای شیشه‌ای بزرگ، نمایشگرهای ویدیویی بزرگ، میزها و قفسه‌های چوبی کرد.

اما حالا اپل تصمیم گرفته تا در آینده نزدیک، تمامی 500 شعبه این فروشگاه‌ها را بازسازی کندو طراحی جدیدی را برای آن به کار بگیرد. به همین دلیل بسیاری از اپل استورهای سراسر دنیا به صورت موقت و به منظور باز سازی و استفاده از طرحی جدید بسته شده‌اند و خدماتی در آن‌ها ارائه نمی‌شود. در این میان، اپل به فروشگاه‌های پرچم‌دار خود که در مراکز اصلی شهرهای بزرگ تأسیس کرده است، اهمیت بیشتری می‌دهد. به همین دلیل، پروژه ساخت و طراحی دوباره آن‌ها، زودتر از دیگر فروشگاه‌ها شروع شده است.

کوپرتینونشین‌ها همچنین تصمیم دارند تا تعداد شعبات فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان افزایش دهند. به همین منظور در بازه یک تا سه ماه آینده، اپل استورهایی در چین، آمریکا و کشورهای اروپایی افتتاح خواهد شد.

اپل استورها در حقیقت یکی از مهم‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای حوزه تکنولوژی در سراسر دنیا به‌ حساب میایند. به همین دلیل، اپل اهمیت بسیار زیادی به نوع طراحی آن‌ها می‌دهد. کارمندان این فروشگاه‌ها باید به صورت یک شکل و مرتب لباس بپوشند و رفتاری هماهنگ با مشتریان داشته باشند. اپل حتی در برخی مواقع به زاویه و نوع چینش دستگاه‌ها در اپل استورها اهمیت زیادی می‌دهد چرا که این فروشگاه‌ها، اصلی‌ترین نماد فیزیکی شرکت اپل در سراسر دنیا هستند و کاربران باید در زمان ورود به آن‌ها تجربه‌ای منحصر به فرد داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location