سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تعدادی از کاربران مک بوک پرو 2017 به تازگی اعلام کرده‌اند که کامپیوتر شخصی آن‌ها با زمینه سیستم ذخیره سازی اس اس دی و مادربرد مشکل دارند. این مسئله همچنین توسط شرکت اپل نیز تائید شده است و این کمپانی از کاربران خواسته تا دستگاه‌هایشان را به تعمیرکاران مجاز این کمپانی ارائه دهند.

این مشکل به طور مشخص برای مک بوک پروهای 2017 با سایز 13 اینچ بدون تاچ بار رخ داده است که در زمینه سیستم ذخیره سازی و مادر برد با اشکالات عمده‌ای مواجه شده‌اند.

متأسفانه کاربران و تحلیل گران هیچ جزئیانی از علت اصلی این مشکل به دست نیاورده‌اند و شرکت اپل نیز در این زمینه اطلاعاتی ارائه نداده است. با این حال اپل به عنوان کمپانی سازنده این محصولات اعلام کرده که قطعه ذخیره سازی اس اس دی این محصولات باید هرچه سریع‌تر تعویض شود و کاربران باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از اطلاعات حیاتی خود بکاپ تهیه کنند.

اپل همچنین خدمات تعویض این قطعات را تنها از طریق گارانتی اصلی خود، یعنی AppleCare+ ارائه می‌دهد و در صورتی که کاربران این سرویس را تهیه نکرده باشند، باید هزینه قابل توجهی برای تعمیر مک بوک خود پرداخت کنند.

به طور کل، مک بوک پروهای 2017 یکی از عجیب‌ترین و غیر معمول‌ترین دستگاه‌های تولید شده توسط اپل بوده‌اند. این سری دستگاه‌ها با مشکلات بسیار زیادی همراه هستند؛ از یک طرف کاربران از نوع طراحی کیبوردهای این محصولات شکایت دارند و از طرف دیگر، خودِ شرکت اپل به تازگی اعتراف کرده که قطعات سخت افزاری این سری از محصولات با مشکلات خاصی مواجه هستند که ممکن است روی کارکرد اصلی دستگاه به صورت مستقیم تأثیر منفی بگذارد.

بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا اپل در طراحی و تولید مک بوک پرو 2018 این مشکلات را به کلی برطرف کند و به جای آن محصولات کاربردی‌تر و قابل اتکا تر را روانه بازار کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location