سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اپل یک قانون جدید را برای توسعه اپلیکیشن‌ها در اپ استور آی او اس و مک او اس در نظر گرفته است که طی آن امکان معدن کاوی ارزهای رمز پایه و استفاده از آن‌ها را ممنوع می‌کند.

تا پیش از این، اپل اپلیکیشن‌هایی که بدون آگاهی کاربر اقدام به معدن کاوی پول‌های دیجیتالی در آیفون‌ها و آیپدها می‌کردند را حذف کرده بود. اما حال اپل اعلام کرده که این فرایند، حتی در صورت آگاهی کاربران و تمایل آن‌ها برای سودآوری دیجیتالی نیز ممنوع است و توسعه دهندگان حق ارائه اپلیکیشن‌هایی که اقدام به کسب پول‌های دیجیتالی می‌کنند را نخواهند داشت.

این قانون در مورد کیف‌های پول دیجیتالی نیز صادق است و اپلیکیشن‌های ارائه دهنده این خدمات امکان دریافت و نصب از طریق اپ استور را نخواهند داشت.اپل قوانین جدید خود را در زیر شاخت کسب و کار (Business) در دستورالعمل اصلی اپ استور آورده است. مجموعه قوانین جدید، شامل موارد زیر می‌شوند:

  • 1.کیف‌های پول: ارائه اپلیکیشن‌هایی که از امکان خدمات کیف پول دیجیتالی را به پول‌های مجازی به افراد یا سازمان‌ها را می‌دهند، ممنوع است.
  • 2.معدن کاوی: اپلیکیشن‌ها نباید امکان معدن کاوی پول‌های دیجیتالی را از طریق دستگاه‌های کمپانی اپل داشته باشند. البته این مسئله در خارج از دستگاه‌ها ممنوع نیست و برای مثال، کاربران می‌توانند از طریق پردازش‌های ابری اقدام به معدن کاوی کنند.
  • 3.تراکنش‌های مبتنی بر ارزهای رمز پایه ممنوع است و اپلیکیشن‌های ارائه دهنده این خدمات از اپ استور حذف می‌شوند
  • 4.اپلیکیشن‌ها نباید درخواست ارسال و دریافت پول‌های دیجیتالی به کاربران کنند.
  • 5.استفاده از ارزهای رمز پایه که توسط سازمان‌های بانکی و نهادها امنیتی تائید می‌شوند، تنها با توجه به قوانین حکومتی قابل استفاده خواهند بود.
  • 6.اپلیکیشن‌های مبتنی بر ارزهای رمز پایه، نباید از کاربران درخواست انجام کاری در ازای پرداخت این گونه ارزها کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location