سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

مشکلات مربوط به خرابی زود هنگام برخی از مدل‌های اپل واچ باعث شده تا شرکت اپل با یک پرونده قانونی جدید مواجه شود. شکات این پرونده، ادعا کرده‌اند که نمایشگر اپل واچ‌ها به راحتی خراش برمی‌دارد و آب خوردگی طولانی مدت باعث جدا شدن نمایشگر از بدنه آن خواهد شد.

شاکیان این پرونده شامل مجموعه‌ای از کاربران اپل واچ سری 1، سری 2 و سری 3 می‌شوند که از سال 2015 و مشخصاً پس از معرفی اولین نسل اپل واچ، این محصولات را خریداری کرده‌اند. در متن این شکایت آمده است که اپل تا به امروز میلیون‌ها واحد از این ساعت هوشمند را در سراسر دنیا به فروش رسانده؛ در حالی که این کمپانی هرگز تا به امروز در مورد مشکلات خرابی نمایشگر این ساعت هوشمند، سخنی به میان نیاورده است.

در عین حال، اپل نیز بابت خط و خراش‌هایی که روی نمایشگر اپل واچ ایجاد می‌شود هیچ خدماتی را در چارچوب گارانتی ارائه نمی‌دهد و کاربران برای تعویض این قطعه از ساعت هوشمند، باید خارج از موارد گارانتی رسمی و بین 229 تا 329 دلار بر اساس مدل و سری ساعت هوشمند خود هزینه پرداخت کنند.

شکایت یاد شده در حالی به ثبت رسیده است که اپل تا به امروز به هیچ وجه مسائل مربوط به آسیب پذیری نمایشگرهای اپل واچ را نپذیرفته است. در عین حال، بسیاری از کاربران این ساعت هوشمند، از وب سایت و فروشگاه رسمی شرکت اپل نیز می‌توانند محافظ صفحه نمایش مخصوص این ساعت هوشمند را خریداری کنند تا با مشکلاتی مشابه، مواجه نشوند.

علاوه بر این، برخی از کاربران ادعا کرده‌اند که آب خوردگی طولانی مدت باعث می‌شود تا نمایشگر اپل واچ از بدنه آن جدا شود. این در حالی است که اپل اعلام کرده که مشکلات یاد شده مربوط به آب خوردگی نیست، بلکه ضربه‌های شدید علت اصلی به وجود آمدن این مشکل است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location