سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه جدید بسته نرم افزاری آفیس را برای کامپیوترهای مک معرفی کرده است. مایکروسافت فعلاً این نسخه نرم افزاری را به صورت Preview در اختیار کاربران قرار داده است و نسخه کامل آن قرار است نهایتاً تا نیمه دوم 2018 آماده عرضه کند.

در این به روز رسانی، تمامی اپلیکیشن‌های ارائه شده در بسته نرم افزاری آفیس دستخوش تغییرات ویژه‌ای شده‌اند. قابلیت‌های ارائه شده در آفیس 2019 برای مک او اس شامل پشتیبانی از شخصی سازی ribbonها، پشتیبانی از قلم‌های متفرقه در تمامی نرم افزارها می‌شود. نرم افزار Word مجهز به قابلیت focus شده و در عین حال Excel نیز دارای کاربردهای بهتری در زمینه ساخت جداول و صفحات گسترده شده است. تابع‌هایی که در Excel 2019 اضافه شد اند شامل CONCAT، TEXTJOIN، IFS و SWITCH می‌شود.

پاورپوینت 2019 نیز از این پس می‌تواند از خروجی ویدیوهای 4K پشتیبانی کند و انیمیشن‌های جدیدی را برای اسلایدها به کار ببرد. علاوه بر این، اپلیکیشن Outlook 2019 نیز دارای قابلیت focused inbox شده و کاربران از طریق آن می‌توانند ایمیل‌ها را برای ارسال در آینده زمان بندی کنند.

علاوه بر این، مایکروسافت قرار است قابلیت‌های بیشتری از این بسته نرم افزاری را به کاربران آفیس 365 ارائه دهد. کامل‌ترین مجموعه این بسته نرم افزاری Office 365 ProPlus است که تمامی قابلیت‌های ارائه شده در آفیس جدید را در خود خواهد داشت.

این نسخه فعلاً برای مک او اس ارائه شده است و قابل نصب روی کامپیوترهای مک نظیر مک بوک و آیمک خواهد بود. باوجود عرضه این آپدیت هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه نسخه جدید آفیس برای آی او اس و برای آیپدها منتشر نشده است و هنوز معلوم نیست که مایکروسافت تصمیم دارد تا این قابلیت‌های جدید آفیس 2019 را چه زمانی به نسخه آیپد این بسته نرم افزاری بیاورد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location