سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی یک قانون جدید را به دستور العمل اپ استور اضافه کرده است که طی آن توسعه دهندگان حق جمع آوری و فروش اطلاعات کاربران را ندارند.

مهم‌ترین اطلاعاتی که جمع آوری و فروش آن طی این قانون، ممنوع شده است، شامل اطلاعات مربوط به لیست مخاطبین کاربران می‌شود. بر همین اساس، توسعه دهندگان نباید اطلاعات مخاطبین کاربران را از تلفن هوشمند آن‌ها جمع آوری کرده و آن‌ها را به افراد و شرکت‌های دیگر بفروشند.

بر اساس گزارش جدید خبرگزاری بلومبرگ، اپل این قانون را به تازگی در مجموعه دستورالعمل‌های اپ استور ارائه داده است و این کار را در سکوت کامل انجام داده بود. در حقیقت بسیاری از تحلیل گران بر این باور هستند که این قانون باید زودتر در دستورالعمل‌های اپ استور اعمال می‌شد و این کار توسط اپل با تأخیر انجام شده است.

این قانون نزدیک به یک هفته پیش در سکوت کامل اعمال شده است و حالا توسعه دهندگان قادر به دسترسی به اطلاعات مربوط به لیست مخاطبین کاربران نیستند و آن‌ها نمی‌توانند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کنند. تا پیش از این بسیاری از توسعه دهندگان با جمع آوری اطلاعات مخاطبین، آن‌ها را به شرکت‌ها و افراد فعال در زمینه تبلیغات میفروختند و این راه کسب درآمد می‌کردند.

اما حالا با به راه افتادن موج جدید نگرانی‌ها در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران، اپل تصمیم گرفته تا توسعه دهندگان را از دسترسی به این اطلاعات منع کند. نگرانی‌های جدید در مورد حریم خصوصی به تازگی با فاش شدن خبر همکاری شبکه اجتماعی فیس بوک با سازمان‌های اطلاعاتی به راه افتاده است. بر همین اساس، بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری، به گونه‌ای تصمیم دارند تا با انجام اقدام‌های مختلف این نگرانی را از ذهن کاربران دور کنند. اپل نیز در این میان تصمیم دارد تا با ارائه این قانون، امنیت کاربران را بیشتر از گذشته تضمین کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location