سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 اپل به تازگی یک قابلیت جدید را به دستیار دیجیتالی سیری اضافه کرده است که طی آن کاربران می‌توانند از جدول زمان‌بندی و نتایج بازی‌های جام جهانی 2018 با خبر شوند.

سیری از همین حالا می‌تواند تمامی اطلاعات مربوط به بازی تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی 2018 را برای کاربران نشان دهد. این اطلاعات شامل تیم‌های عضو هر گروه، زمان بازی‌های تیم هر کشور با تیم کشور دیگر، اعضای حاضر در ترکیب تیم‌های کشورها و نتیجه بازی‌ها می‌شود.

علاوه بر این، سیری از این پس اطلاعات بیشتری از ورزش فوتبال ارائه می‌دهد. اپل قرار است با استفاده از گزارش‌های معتبرترین خبرگزاری‌های حوزه ورزش، اطلاعات سیری را کامل کند. سیری همچنین از این پس بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مربوط به بازی‌های جام جهانی را به کاربران نشان می‌دهد. اپلیکیشن‌های پیشنهادی شامل FOX NOW و BBC Sport و بازی‌ها شامل مواردی نظیر FIFA Mobile و PES 2018 می‌شوند.

اپل همچنین اپلیکیشن TV تعبیه شده در اپل تی وی را مجهز به امکان نمایش بازی‌ها کرده است. کاربرانی که از اپل آیدی آمریکا استفاده می‌کنند، با دانلود اپلیکیشن FOX NOW و کاربرانی که از اپل آیدی کانادا استفاده می‌کنند با دانلود اپلیکیشن TSN و RDS می‌توانند بازی‌ها را با کیفیت 4K مشاهده کنند. گفتنی است که برای استفاده از اپل تی وی به منظور تماشای بازی‌ها ممکن است نیاز به تغییر آی پی به کشورهای مختلف و همچنین پرداخت هزینه تماشای مسابقات باشید.

اپ استور نیز مجهز به بخشی جداگانه برای ارائه اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مربوط به این مسابقات شده است که از طریق آن کاربران می‌توانند از جدیدترین اپلیکیشن‌های این رویداد ورزشی آگاه شوند.

جام جهانی 2018 یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی دنیا است. به همین دلیل، اپل نیز تصمیم دارد تا با ارائه امکاناتی ویژه به کاربران امکان استفاده بهتر از محصولات خود را بدهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location