سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی در کنار پیش بینی افزایش میزان فروش آیفون‌ها در سال 2018، از کارخانه TSMC درخواست کرده تا سرعت تولید انبوه قطعات این تلفن‌های هوشمند را افزایش دهد.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری Digitimes کارخانه TSMC به درخواست اپل، سرعت تولید انبوه تراشه‌های 7 نانومتری که قرار است در آیفون‌های 2018 مورد استفاده قرار بگیرد را افزایش داده است. TSMC یکی از معدود کارخانه‌هایی به حساب میاید که تکنولوژی‌های لازم برای تولید انبوه تراشه‌های 7 نانومتری را دارد. به همین دلیل اپل برای تولید پردازنده A12 که قرار است در آیفون‌های 6.5 و 5.8 اینچی امسال مورد استفاده قرار بگیرد؛ با کارخانه TSMC همکاری کرده است.

تا پیش از این و مشخصاً در زمان عرضه آیفون ایکس، بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که قیمت بسیار بالای این تلفن هوشمند، باعث شده تا میزان فروش آیفون‌ها در بازار جهانی کاهش قابل توجهی پیدا کند. این مسئله در گزارش مالی اخیر شرکت اپل نیز تائید شده است. بر اساس این گزارش، مشخص شده است که اپل در سه ماهه ابتداییِ عرضه آیفون ایکس، تعداد کمتری آیفون به فروش رسانده است.

همین مسئله باعث شده است تا اپل امسال احتمالاً تصمیم‌های خاصی برای مقابله با این مسئله بگیرد و قیمت آیفون‌های 2018 را به طرز قابل توجهی کاهش دهد تا سطح تمایل کاربران برای خرید این تلفن‌های هوشمند افزایش پیدا کند.بر همین اساس، کمپانی اپل پیش بینی کرده که میزان فروش و تقاضای آیفون‌های 2018 در بازار جهانی تغییر چشم گیری خواهد داشت و از کارخانه‌های تأمین کننده این تلفن‌های هوشمند درخواست کرده تا سرعت فرایند تولید انبوه قطعات این محصولات را افزایش دهند.

از طرف دیگر، خبرگزاری Nikkei اعلام کرده که اپل با وجود تولید سریع‌تر آیفون‌ها در سال جدید، تصمیم دارد تا تعداد آیفون‌های تولید شده در سال 2018 را کاهش دهد. Nikkei در گزارش خود اعلام کرده که اپل تیراژ تولیدی قطعات آیفون‌های 2018 را تا 20 درصد کاهش داده است و تصمیم دارد تا به جای آن، روی سرعت عرضه این محصولات تمرکز کند.بر اساس این گزارش‌ها پیش بینی می‌شود تا اپل عرضه آیفون‌های 2018 را تنها یک هفته پس از معرفی آن‌ها شروع می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location