سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 محققان به تازگی اعلام کرده‌اند که استفاده از Apple Pay برای خرید محصولات، باعث می‌شود تا دیگران، کاربران را به چشم افراد خسیس نگاه کنند.

سرویس پرداخت اپل که با عنوان Apple Pay از طرف کوپرتینویی‌ها معرفی شده است، یکی از پرکاربردترین قابلیت‌هایی است که امروزه در دستگاه‌های هوشمند تعبیه شده است. محققان دانشکده اقتصاد دانشگاه ویرجینیا با همکاری دانشگاه کلمبیا و هاروارد، به تازگی یک نظرسنجی را انجام داده‌اند. در این نظر سنجی از افراد خواسته شده است تا دیدگاه خود را نسبت به دوستان، اعضای خانواده و آشنایانی که از سرویس پرداخت Apple Pay استفاده می‌کنند را اعلام کنند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که افراد مختلف نسبت به کاربرانی که از سرویس پرداخت اپل استفاده می‌کنند، دیدگاهی منفی دارند و این مسئله را به عنوان خساست برداشت می‌کنند. این افراد بر این باور هستند که تصمیم به استفاده از Apple Pay باعث می‌شود تا کاربران مبلغ تعیین شده برای کالای خریداری شده را به صورت دقیق پرداخت کنند.

در کشورهایی نظیر آمریکا، بسیاری از فروشگاه‌ها قیمت کالاهای خود را به صورت اعشاری تعیین می‌کنند و خریداران معمولاً بابت این مبالغ خورده در خواست دریافت باقی پول نمی‌کنند. برای مثال محصولاتی که با برچسب قیمت 19.96 دلار و 20.06 دلار در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند؛ معمولاً به ترتیب باقیمت 20 و 21 دلار خریداری می‌شوند و خریداران چند سنت باقی مانده از آن را از فروشندگان درخواست نمی‌کنند. این مسئله حتی در مورد خریدهایی که از طریق کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدیِ بانکی صورت می‌گیرد نیز پابرجاست و خریداران معمولاً در هنگام کشیدن کارت، مبلغ را به صورت رند پرداخت می‌کنند.

این در حالی است که اقدام کاربران برای استفاده از Apple Pay باعث می‌شود تا مبلغ تعیین شده به صورت دقیق پرداخت شود و چند سنت باقی مانده در حساب مشتری باقی بماند. بسیاری از افراد در آمریکا بر این باور هستند که اقدام برای این کار، منزله خساست توسط دیگران تلقی می‌شود و به همین دلیل تمایل کمتری برای استفاده از Apple Pay نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location